Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirki i Mirkówny. Postaram się streszczać.

Posiadam całkiem pokaźną kolekcję książek - generalnie lubię je kupować, oczywiście mam również czytnik ebooków, ale jednak papier to papier i mniej więcej raz w miesiącu przeznaczam te kilka dyszek na literaturę.

Niektóre pozycje są dla mnie bezcenne i nie zamierzam ich oddawać, natomiast są książki, które przeczytałem raz i raczej nie będę do nich wracać, pomyślałem więc: "Dlaczego by nie zrobić przyjemności któremuś z Mirków i nie podarować mu książki"?

Stąd moje pierwsze (i mam nadzieję, że nie ostatnie) #rozdajo.

Na pierwszy ogień idzie autobiografia Igora Sypniewskiego Zasypany, napisana z pomocą Żelisława Żyżyńskiego i Pawła Hochstima. Książka została kupiona w empiku, przeczytałem ją raz, przeczytał ją również mój ojciec i od tamtej pory leży bezczynnie na półce.

Być może nie jest to literatura najwyższych lotów, ale w dość ciekawy sposób przedstawia historię piłkarza, który zdaniem wielu miał papiery na bycie legendą nie tylko polskiej, ale i światowej piłki - wszystko pogrzebał jednak alkoholizm i ogólna skłonność Igora do nałogów. Książkę czyta się lekko, można wczuć się w klimat łódzkiej patoli i polskiego piłkarskiego bagienka lat 90.

Zwycięzcę wylosuję wśród plusujących, 24 godziny po ukazaniu się tego wpisu. Wysyłka na terenie Polski na mój koszt, po uzgodnieniu adresu ze zwycięzcą losowania.

W przyszłości planuję również kolejne losowania książek. Pozdrawiam!

#rozdajo #pilkanozna #ksiazki, zakładam też tag #ksiazkirozdajo do ewentualnej obserwacji lub czarnolistowania.
Wariner - Dobry wieczór Mirki i Mirkówny. Postaram się streszczać.

Posiadam całkie...

źródło: comment_qZbZPW0cxKV1WIKIh9A5i5MvNatmKQMb.jpg

Pobierz
  • 26
@Wariner: po książkach Stanowskiego (iwan + szamo) pojawiły się jakieś klony typu właśnie Zasypany o Sypniewskim czy bajki o Wójcie (zauważcie podobieństwo okładek). Co nie zmienia faktu że biorę udział w losowaniu
co do ksiażki wójta to dużo słabsza niż kowal czy spalony ale nie jest tragicznie, da się przeczytać choć ego bardzo wybujałe, kilka razy wspomniane w ksiązce picie wody z kwachem, zakład z kaczyńskim a trenersko wujt = murinho w jego głowie.

co do akcji rozdajo mam sam kilka ksiażek na oddanie m.in clarcsona którego się dobrze czyta jak będzie zainteresowanie to będąc w domu rodzinnym ograne
@Wariner: To może zróbmy tak, że zapłacę Ci za wysyłkę, przeczytam i puszczamy ją dalej do osoby która zapłaci za wysyłkę i też będzie chciała oddać dalej. Fajna zabawa i sprawdzimy uczciwość ludzi. ;)
@martek-77: Otagowałem #rozdajo, więc teraz nie będę już kombinował - byłoby to nieuczciwe wobec reszty plusujących. Pamiętaj, że łaska mirków na pstrym kucu jeździ ;).

Może zwycięzca na to pójdzie.