Wpis z mikrobloga

ale sie #!$%@? u mnie w #pracbaza mam typa w typa robocie nazwijmy go janusz no i januszowi wczoraj przez 5h #!$%@? sie z lapkiem i xpekiem zeby mu latalo wszystko

dzis prosze janusza o mala przysluge ktora trwala by 20 min i mi odmawia grajac w gierki w robocie

jestesmy podlaczeni do sieci ja chce #!$%@? mu jakas inbe dajcie pomysly co mu #!$%@?

jak dostane telefon bede nagrywal inbe i wrzuce kiedy jak typ bedzie mi plakal ze cos mu sie w kompie #!$%@?

potrzebuje programu na win 8 zeby nic nie zauwazyl.

ogolem mam dostep do jego kompa jak np wyleci do sklepu czy cos ale mam max 2-3 min

#inba #informatyka #komputery #sieci #heheszki #sieci #siecikomputerowe
  • 27
@vrt1337: no przecież na tym polegał hehheh mój żart. zacząłem od drobnych psikusów, do coraz mocniejszych. Myślałem, że to "xDDD" jest to wystarczająco dużo, żebyś nie wziął tego na poważnie. :D

btw, chyba chodzi Ci o router a nie modem? Jaka złodziejka? w sensie nielegalny net? o0
@vrt1337: Wrzuć mu jakiegoś keyloggera i wykradnij hasła ;] Instalacja to około 3 min i jak nie znajdziesz keyloggera który wysyła dane na maila to możesz później w 3 minuty zgrać logi z jego koma ;) No i oczywiście jak coś wykombinujesz to WOŁAJ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vrt1337: Revealer Keylogger. Znajdziesz wszędzie na necie. Szybko wgrywasz, wszystko konfigurujesz, ukrywasz i czekasz. Potem tylko zgrywasz logi masz wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy dobrej wprawie wszystko zajmie ci mniej niż 3 minuty.