Wpis z mikrobloga

@bhruce: 1500zł łącznie wszystkie koszty za kawalerkę na Ochocie to w #!$%@? drogo? panie, znajdź mi w takiej odległości od centrum jak ochota kawalerkę tańszą niż 1300zł a będę Cię wielbić
@ETplayer: żarcie 700zł miesięcznie? 0.o kurde, ja tyle przez 3 miesiące na jedzenie wydaję. chyba musisz kupować tylko nieprzetworzone żarcie i tylko w jakiejś Almie albo Piotrze i Pawle. Ja jakbym miał wydać na jedzenie ponad 300zł miesięcznie to by mi nie starczyło na inne rzeczy xD
@papajdesejlor: Rembertów to taka sama Warszawa jak Białołęka. Te miejscowości co napisałeś to już nie Warszawa, a druga strefa ztm (więc bilety dużo droższe). Ja mając wybór Białołęka-Rembertów wybrałbym Rembertów, bo okolica dużo przyjemniejsza, tańsze mieszkania (sprawdzałem) i szybszy dojazd do centrum (sprawdzałem)
@zergqq2: @papajdesejlor: @bhruce: @MasterSoundBlaster: @ETplayer:

Podsumowując, w Warszawie dużo, dużo łatwiej jest przeżyć wynajmując mieszkanie z przynajmniej jeszcze jedną osobą niż samemu. Ja teraz mieszkam w 4 osoby (ja z dziewczyną + brat z dziewczyną) mieszkaniu 2-pokojowym (+ łazienka, kuchnia) na Woli (7 minut tramwajem do centrum) i płacę miesięcznie za mieszkanie razem ze wszystkimi opłatami 370-400zł, zależy jak wyjdą opłaty.