Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego to znalezisko ma 700 wykopow na głównej? Czy macie az tak zryte łby?

Rozumiem, że wytłumaczenie jest takie: "zabili tylko 12 a w Afryce 10k murzynów zginelo!" ...

KONSERWATYWNE MATOLY czy wy nie rozumiecie, ze tu nie chodzi o to kto zginął i jak ale DLACZEGO zgineli... Uważacie, że za narysowanie obrazka ktokolwiek powinien ginąć? Tu chodzi o motyw. Jak zwykle wasz krul nie grzeszy logiką. Pewnie w jego monarchii za narysowanie obrazka wyśmiewającego papieża bylaby kara przez rozstrzelanie.

Poza tym: nie powinniśmy się niczym przejmować co się dzieje w Europie, bo gdzieś na swiecie ktoś robi gorsze rzeczy tak? Zajebista logika.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #rant #polityka
Holiday - Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego to znalezisko ma 700 wykopow na głównej? ...

źródło: comment_kctLeaTSDGUUi0jL8Yu9Oi98CDh7HlFi.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy macie az tak zryte łby?


@Holiday: Pierwszy człon - "Nie jestem Charlie" - ma przede wszystkim zwrócić uwagę na ten napis, poza tym, że oznacza ogólnie "nie widzę tu żadnej niezwykłej sytuacji, której nie dałoby się przewidzieć/przeciwdziałać, przestańcie zachowywać się jak banda małp". Główny przekaz jest zamieszczony w dopisku "Jestem za karą śmierci", czyli - co często podkreśla JKM - gdyby istniała kara śmierci, tej tragedii najprawdopodobniej w ogóle
  • Odpowiedz
@JakisTamKtosek:

W 2008 Maurice Sinet opublikował w tygodniku karykaturę Jeana Sarkozy’ego, syna ówczesnego prezydenta Francji. Poniżej znajdował się podpis:„Jean Sarkozy zadeklarował, że chce przejść na judaizm, by móc poślubić swoją żydowską narzeczoną, która kiedyś odziedziczy fortunę. Ten mały zrobi karierę!”. Maurice Sinet został wyrzucony z pracy, a Międzynarodowa Liga przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi złożyła przeciwko niemu pozew sądowy. Chodziło o rzekome podżeganie do nienawiści rasowej. Co ciekawe, 20 intelektualistów i
  • Odpowiedz
@ediz4: Tak - do tej sytuacji się odnosiłem. Nie wiem jakie były powody zwolnienia tego rysownika ale kłamiesz, że materiały które mogłyby być odebrane jako antysemickie były cenzurowane.
  • Odpowiedz
@Holiday: no wlasnie lewacki matole, wazne jest dlaczego gina a w afryce gina dlatego ze sa innej wiary niz dzihadysci. I to nie 12 a 10k. Uwazasz ze za odmienna wiare powinno sie zabijac? Swiat nie reagowal bo to dzialo sie gdzies tam u murzynow. Teraz to samo stalo sie w mniejszej skali w Paryzu to hurr durr islam zly i dopiero teraz sie swiat zainteresowal ta sprawa. Poza tym
  • Odpowiedz
@ediz4:

No i gdzie to zdjęcie z Sarkozym bo chętnie obejrzę.

Nie wiem - znajdź sobie. Fakt jest taki, że został opublikowany i kontrowersje pojawiły się po jego opublikowaniu.

Jeżeli się wyrzuca człowieka za obrazek to jak nazwać to jak nie cenzurą. Lobby żydowskie swoje zrobiło i tyle.

Nie wiem dlaczego go zwolniono. Nie raz Charlie Hebdo było oskarżane o antysemityzm i tylko w tym przypadku ktoś za to poleciał
  • Odpowiedz
Czy jakikolwiek człowiek nieskażony socjalistycznym myśleniem może mieć jakiś problem, że zginęło 12 lewaków? Przypominam, że liczba ofiar lewactwa jest szacowana na 500 milionów.


@greyson: jakieś źródło że to korwin powiedział?
  • Odpowiedz