Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy trafiam tylko na takie słabe oferty, ale wydaje mi się, że na tym #wish, jest dość drogo.
Przykład. Ostatnio kupiłem, mini zestaw do telefonu komórkowego (ładowarka samochodowa, 2x ładowarka stacjonarna, stacja dokująca, folia ochronna na przód i tył, zatyczki do wejść) za wszystko w Polsce zapłaciłem, łącznie z przesyłką około 38 zł.

Za ten sam zestaw na wish, chcą 55 zł, mam kupon 5$, więc po obniżce zeszłoby do 37 zł.

Wish to nic innego jak dobra akcja marketingowa, gdzie ceny produktów są 30% droższe niż ich realna wartość, ale za to rozdają kupony, żeby #ludziska myśleli, że robią deal życia. #takaprawda

#wish #niepopularnaopinia #aliexpress #cebuladeals
  • 14
@Serghio: Zapominasz o zbiciu ceny przez share + godzinna wyprzedaż + kupon = taniej. Daj link na zestaw o którym pisze zaraz Ci sprawdzimy cenę. Pewnie taniej będzie z wysyłką z Chin jak tam gdzie kupiłeś chociaż i tak pewnie z Chin :)
@Serghio: Jedno konto = 1 rzecz. Jeśli przedmioty są do 9$ to na 100% da się zbić do 1$ za rzecz.
Połowa zegarków, taśm LED i innych rzeczy jest o 80% taniej niż allegro.
@m4ck: stara i nowa aplikacja, ale nie zawsze się zbije i dlatego mam kilka kont i obniżam do minimum -3$ na jeden z apek i na drugiej z 1$ lub 2$ - trzeba kombinować
Na obu obniżaj, na tej nowej jest tak, że jak nie masz obniżki przez dodanie do koszyka to cofnij i jeszcze raz wejdź i za 3 razem czy tam nawet nie raz za 6 się pojawi. A jak już serio nie da rady na nowej obniżyć to po prostu na nim się nie da (masło maślane).