Wpis z mikrobloga

Hej mirki!
Czy jest jakaś możliwość, żeby przetransferować środki z konta w Plusie w inne miejsce? Muszę to zrobić, bo przenoszę numer z karty na abonament, a na koncie mam jeszcze prawie 80 zł i wszystko ma przepaść wraz z uruchomieniem abonamentu. Przelew na inne konto można wykonać, ale limit to 20 zł na miesiąc. Serwisy, w których wysyłam sms za 30 zł i mam z tego 10 średnio mnie urządzają.
Pomocy!
#plus #telefony #komorki #gsm
  • 3
@pawel1410: Po prostu zwróć się o rekompensatę za utratę środków ze względu na migrację na postpaid. W Play coś takiego przechodziło bez problemu, myślę, że w Plusie też powinno. Zadzwoń na infolinię albo zrób zgłoszenie przez Internet, bo raczej wielkiej możliwości "uratowania" tej kasy nie ma w inny sposób, a tak to po prostu dostaniesz jakieś ekstra minuty/net czy też zaliczą ci to na poczet abonamentu.
@ripp1337: Dzięki wielkie, będę próbował z nimi rozmawiać.
@prawdziwek: Wszystko było na telefon. Finalną rozmowę, kiedy powiedziałem im, że jestem zdecydowany podpisać umowę, przeprowadziłem w piątek. Wtedy też dopytałem o to, co z tymi pieniędzmi z konta. Sami by mi nie powiedzieli. W poniedziałek ma być kurier z umową, a taryfa ma się zmienić w ciągu tygodnia. Czyli nie wiadomo, czy we wtorek, czy w kolejny poniedziałek.