Wpis z mikrobloga

@echelon_: Myślałem też nad tym i albo tak jak mówisz, albo jeden glock to 18 stąd też może być długi magazynek, a drugi normalny jako broń boczna. Cholera ich wie, nigdy z czymś takim się nie spotkałem.
Złóż wszystko do kupy, zrób zdjęcie, tylko nie czajnikiem, załóż szpej na siebie lub jakiegoś manekina i zrób kolejne zdjęcia i wtedy wrzuć tutaj.
O i coś takiego mi się podoba. Widzę że susteinmenta używasz jako torby zrzutowej, ciekawe rozwiązanie, sam muszę spróbować. W razie czego to na zdjęciach kominiarkę lub inną szmatę na twarz, jak nie masz manekina to kolegi użyj, (ʘʘ)
@Yurix: Używaj odpowiedz, bo nie mam powiadomienia, że zł mnie piszesz. Sust tani i wygodny sposób, a ja dodatkowo wplotlem sobie dla usztywnienia ronda kawałek drutu. Jutro jak znajdę to mogę Ci podesłać zdjęcia z sesji z 2012, trochę się zmieniło, ale ogólny zarys i jednostka ciągle ta sama.
@johann89: Na szybkiego pisałem, miało być z odpowiedzią, chętnie zobaczę te zdjęcia. Może kiedyś nadejdzie taki czas kiedy i ja coś wrzucę do sieci ze swojej kolekcji.