Wpis z mikrobloga

@TarzanLaVolan:

Dziecko mojej przyjaciółki żyje dzieki tej machloji.

Bardzo dobra machloja. Jutro też mogą na mnie liczyć :)

Mogę napisać dokładnie to samo co ty, nie będzie w tym ani słowa prawdy.

Jaką mamy pewność, że nie jesteś zwykłym kłamcą? Że nie starasz się nas oszukać i zmanipulować?
@TarzanLaVolan:
Ale mogę napisać, że jestem lekarzem w szpitalu dziecięcym i cała ta akcja to lipa, bo owsiak kupuje sprzęt który leży w piwnicy, nikt go nie używa, nie jest potrzebny w naszym szpitalu takie urządzenie.

Wierzysz mi? Masz takie same podstawy jak ja.
@Dimetyloamina: Co próbujesz udowodnić? Że internet kłamie? Że ja kłamię?

Nie jestem przyzwyczajony do bycia pomawianym o mówienie nieprawdy. Jesteś zapewne znacznie młodszym ode mnie człowiekiem i dla ciebie to pewnie jest norma zachowania w internecie. Dla mnie nie. Z resztą, jest to przejaw naiwności z mojej strony, szczególnie na tej stronie.

W każdym razie, życzę ci w twoim życiu dużo bezinteresownej pomocy od nieznajomych ludzi. To bardzo ubogacające przeżycie.
@TarzanLaVolan:
A teraz poważnie.

Zapewne jestem sporo starszy od Ciebie, (PRL pamiętam). Tak, jesteś mocno naiwnym człowiekiem, jeśli uważasz, że informacje w internecie są prawdziwe, powiem więcej, założenie inne niż "internet jest śmietnikiem pełnym bzdur", jest skrajnie naiwne.
Nie liczę w życiu na czyjąkolwiek pomoc, nie oczekuje jej, uważam też, że pomoc drugiej osobie musi wynikać z potrzeby serca i ducha, nie z potrzeby "odwalenia pańszczyzny". owsik ma prawo robić co
@greyson: O to że Owsik to funkcjonariusz publiczny, wyręczający nieudolnych urzędasów, zbierający pieniądze na coś, co i tak powinno być zakupione z naszych podatków. Dlatego nie daje na Owsiaka, ale daje na biednych i dzieci.
Zapewne jestem sporo starszy od Ciebie, (PRL pamiętam).


@Dimetyloamina: No i chyba tam już zostałeś - jak tak patrzę. Zresztą internet kłamie. Sam sobie pojeździj po szpitalach. Pogadaj z lekarzami. Szczególnie dziecięcymi.