Wpis z mikrobloga

@xDawidMx: Quaz by go znudził, bo nie krzyczy jak kretyn do kamerki.
A całej reszty, przyznam szczerze, nie znam :P
Staram się go ogarniać jak mogę, ostatnio zaczął grać więcej na ps3 w Littlebigplanet i już nie siedzi na youtube. Przyznam że to lepiej, bo to co oni tam gadają czasem powoduje u mnie niesmak. Klną itd. A on tak już od dwóch lat jakoś ogląda. Zawsze mu kazałam wyłączać ale
@ca1ek: Nie jego opinia tylko mój wniosek na podstawie ostatnich filmów. Wyświetlenia na poziomie maksymalnie 250k przy milionie subów co świadczy, że ilość subów <=> wyświetlenia.
Poza tym Dark nie chce by go wołać do takich gówienek.
@xDawidMx: Skoro tak nie trawisz i nie lubisz polskiej sceny YT nie łatwiej ją zignorować aniżeli dodawać wpis jak jest tylko okazja? Archoni czy Geek nie będą nigdy w mainstreamie, ponieważ nie mają przyswajalnego contentu - w przypadku Archonów najbardziej by się nadawał System Error aby go cisnęli (mogliby działać na zasadzie The Game Theorists i osiągnąć niesamowity sukces) zaś w przypadku Geeka po prostu za rzadko ciśnie swoje Zagrajmy w
@mandziok: W Ameryce Pewdiego? Sory ale teraz walnąłeś faila - Pew jest ze Szwecji a dużo mu dało nagrywanie po ANGIELSKU - przykład? Keralis. No i kolejny content za zasadzie kopii. O ile zagranicą najpopularniejsi to nie tylko minkraft to u nas tylko kto? Wardęga, Dombro i miliard razy minkraftowe pedały.
@ca1ek: Jedyne filmy jakie Archon wrzucił ze swojego konta ostatnio to GTA w pigułce. Oraz info o #gramytatywnie + skaner twarzy w 2K15.

Poza tym - to nie ja wołałem to on xD Cytat:

Poza tym Dark nie chce by go wołać do takich gówienek.
Ale jego główna widownia pochodzi z USA, ponad 30-40%. Nawet jeżeli to za mało, to takiego pełnego amerykańskiego darcio-morda to masz Markipliera.
Minecraft zabił trochę rynek gier w Polsce jeżeli chodzi o YouTube, no spieprzona sprawa i tyle, ale z tego co widzę to praktycznie każdy od tego odszedł w chwili obecnej i chociaż to jest dobre.