Wpis z mikrobloga

Beyond 5/3/1 – Trening 4/24 – Cykl 1/3

Wyciskanie żołnierskie
Seria 1: 45kg x5
Seria 2: 50kg x5
Seria 3: 57.5kg x10
Joker 1: 60kg x5
Joker 2: 65kg x5 (shieeet! :D)
AMRAP Seria 1: 45kg x13
AMRAP Seria 2: 45kg x12
AMRAP Seria 3: 45kg x11

Podciąganie podchwytem
Seria 1: +10kg x8
Seria 2: +10kg x8
Seria 3: x10
Seria 4: x10

Uwagi odnośnie treningu:
- trening na czczo, z przedtreningówką, po ~5h snu i ~13h od wczorajszego treningu
- pierwsze 3 serie robocze musiałem zarzucać ze stania, 3 chłopa zajęło mi rack i ćwiczyli samym gryfem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- przy 4 serii (Joker 1), zauważyłem, że mam inną niż zwykle sztangę i byłem już święcie przekonany, że to 17, lub 15kg, więc lekko się #!$%@?łem, ale machałem dalej
- po treningu poszedłem zapytać, okazało się, że nie, to jednak 20kg, a ja tylko podświadomie machałem niższym ciężarem (ʘʘ)
- wyciskanie żołnierskie, tak jak i wyciskanie na płaskiej to straszne gówno, kiedy czujesz, że nie zrobisz kolejnego powtórzenia, to nie zrobisz, choć byś miał się złamać to nie wyciśniesz. Nie to co przy siadach czy martwym, gdzie złapiesz oddech, poluzujesz mięśnie i to 1 czy 2 polecisz dalej
- dzisiaj bez bieżni oraz mało kalorii, jako, że zaraz wychodzę i będę 2 dni w podróży. Nie chciałem się wyżąć jak szmata bieganiem, a 500g twarogu zrobi swoje na cały dzień.

Kalorie na poziomie ~1000-1100kcal, ~120g białka, ~150g węgli.

Trening sponsorowało Daft Punk z albumem Alive 2007 ( )

Gdyby ktoś był zainteresowany, wszystkie wpisy z treningów na bazie 5/3/1 będę publikował pod tagiem #ogorkowewyciskanie

Zapraszamy do wykopowej grupy na #fitocracyMikrokoksy
#mikrokoksy #silownia #531
  • 14
@jezyk123: poniewaz wspinam sie 3x w tygodniu i tam wystarczajaco mocno angazuje plecy pod kazdym mozliwym katem, w 95% wlasnie nachwytem. Zeby bylo w miare rownomiernie, a bicek rosl jak nalezy, na silowni robie podchwytem :)