Wpis z mikrobloga

Wszystkie #januszefutbolu piszą i spuszczają się nad jakimś hiszpańskim meczykiem w TVP, a ja mam pytanie: kiedy szanowni koneserzy kopanej byliście na meczu swojej lokalnej drużyny? Kiedy z bliska widzieliście jakieś emocje na murawie? Jarając się gwiazdami na szklanym ekranie jesteście jak dzieci nagrywające gameplay'e z FIFY. Jak można wypowiadać się o taktyce, personaliach itp. jak wiedzę to się czerpie z monitora.

#niepopularnaopinia #cebulaki #kibicwkapciach #tylkoprawilnekluby ##!$%@? #konsumpcjonizm

  • 33
  • Odpowiedz
@mambalaga: #boldupy to widać wyraźnie u ciebie, nie mam pojęcia jak połączyłeś fakt oglądania meczu w TV z analizowaniem gry poszczególnych zespołów (że niby nie można?) bo akurat tutaj znacznie większą przewagę ma TV.
  • Odpowiedz
@mambalaga: Faktycznie, od patrzenia na murawę live znajomość taktyki rośnie i jest niesamowicie rzetelna. Ja na paru meczach byłem i w porównaniu do TV - gówno widać, gówno słychać. Tylko Janusze rzucają #!$%@?, a patusy racami.
  • Odpowiedz
@mambalaga: A ty po wyjściu ze stadionu Legii, Lecha, Lechii czy innej wielkiej, polskiej drużyny, przed którą piłkarski świat pada na kolana, miej słuszne poczucie, że personalia i taktyka w piłce nożnej to dla ciebie bułka z masłem. Elo.
  • Odpowiedz
@mambalaga: i jeszcze to, bom edytował, ale nie zdążyłem:

RZUCAJO RACAMI
czytanie artykułu w gazecie to nie jest obecność na meczu. Byłem w życiu na +/- 200 meczach od drugiego poziomu do piątego, w tym kilka wyjazdów i tylko raz widziałem latającą racę. Także weź te stereotypy schowaj do tych kapci, w których krzyczysz "gooool" do telewizora.
  • Odpowiedz
@ripp1337: W sumie to odbijanie piłeczki wypada tak zabawnie, że aż nie chce mi się odpisywać :) Twierdzenie o tym, że na stadionie widać gorzej może padać tylko z ust kogoś, kto jara się menczesterami. Po pierwsze: ciągły podgląd na wszystkie strefy, podgląd krycia i zachowań nieaktywnych zawodników przy przeniesieniu ciężaru na inny sektor. Po drugie: możesz dosłownie stalkować wybranego zawodnika - sposób poruszania się, interakcję z partnerami (w tv
  • Odpowiedz
@Minieri: A dla ciebie jedno pytanie: wytłumacz mi, dlaczego skauci zachodnich klubów operujący w konkretnych regionach wydają pieniądze na bilety lotnicze, hotele i inne pierdoły, skoro mogliby zrobić sobie w piwnicy jamę skauta z telewizorami 4K i oglądać wszystko na żywo? Rozumiesz o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i edit: nie wiem, czy słyszałeś, ale UEFA sukcesywnie odcina kolejne smaczki z transmisji live, niedługo nie
  • Odpowiedz