Wpis z mikrobloga

@ElCazador: Dziś odniosłem wrażenie, że zawodnicy byli myślami gdzie indziej. Nie było widać tego skupienia i dążenia do strzelenia bramki. Dążyli, ale tylko do posiadania piłki nic ponad to.
PS. Pięknie zagrał dziś Isco piłkę, istny majstersztyk.
@Decondee: prędzej granie tym samym składem na Mundialito. Grał James mimo, że był po kontuzji. Kroos gra nieprzerwanie od 39 roku i ciągle nie daje mu odpocząć. Ramos niby był kontuzjowany, a tu gra co 3 dni - jak gra, widzimy. Marcelo podobnie, miał dzisiaj nie grać - niestety grał.
@ElCazador: Trochę późno Carlo się zabrał za rotacje, a Kross, to chyba się w tym sezonie porządnego odpoczynku nie doczeka.

Wasz fart w tym, że Barcelona nie jest w stanie wykorzystać słabszej formy Realu.
@ElCazador: Jak pisałem na twitterze z zaskoczeniem o co chodzi, że once de gala na taki nic nieznaczący turniej to pisali, że warto dla naszywki na koszulce. Czy warto czy nie nie moja sprawa, ale zgodzę się z Tobą, że tam powinni odpoczywać najważniejsi, a Arbeloa, Illarra i reszta cudaków boiskowych powinna wygrać to z zasady, że siedzą na ławce nie w KS Ciecierzyn tylko w Realu.