Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, miłe pani i mili panowie. Dziś zajmiemy się pewnym znaleziskiem, dodanym przez naszą "siłę napędową portalu w każdym calu", mianowicie - "Bóg istnieje. Ratujący Żydów są na to dowodem". Znalezisko zostało wstawione o 20:13. W ciągu niecałej godziny dostało 35 wykopów i zaledwie 6 zakopów. Normalna sprawa, zdaje się. Przyjrzyjmy się jednak dokładniej.


Na pierwszym skrinie, zrobionym 56 minut po wrzuceniu znaleziska na wykop, mamy listę osób, które je wykopały. Radzę zwrócić uwagę na kilka pierwszych nicków, które się tam pojawiają. Nie mnie oceniać, czy w 10 czy 15 minut można się zapoznać z treścią dosyć długiego wywiadu. Są przecież ludzie, którzy całkiem szybko czytają.
Drugi skrin został zrobiony dzisiaj o 11:31. Przyjrzycie się dokładnie liście zakopujących. Kilka nicków wydaje się całkiem znajomych, prawda? To wysoce zaskakujące, że osoby, które wcześniej wykopały znalezisko, nagle cofnęły wykopy i jednocześnie je zakopały. Zabawne są też powody, dla których kilku naszych kolegów uznało, że jednak znalezisko powinno zginąć w odmętach wykopowego archiwum.

Żeby ułatwić Wam zadanie, sporządziłem listę osób, które wykonały ten fantastyczny manewr.
@fasfsrheeahgdfhds2 - wykopał 11 minut po dodaniu znaleziska, zakopał trzy i pół godziny później jako "treść nieodpowiednia" (dziwne, wcześniej była odpowiednia...);
@Insine - wykopał 11 minut po dodaniu znaleziska, zakopał trzy i pół godziny później jako "nie nadaje się" (dziwne, wcześniej się nadawało...);
@JaroslaPolskeZbaw - wykopał 11 minut po dodaniu znaleziska, zakopał godzinę później jako "informacja nieprawdziwa" (dziwne, wcześniej była prawdziwa...);
@jack-lumberjack - wykopał 12 minut po dodaniu znaleziska, zakopał trzy i pół godziny później jako "nie nadaje się";
@pss8888 - wykopał 12 minut po dodaniu znaleziska, zakopał siedem godzin później jako "nie nadaje się";
@zyzy21 - wykopał 13 minut po dodaniu znaleziska, zakopał dziesięć godzin później jako "spam" (a to ciekawe);
@Spaceman_ - wykopał 22 minuty po dodaniu znaleziska, zakopał trzy godziny później jako "informacja nieprawdziwa";
@skrytohash - wykopał 37 minut po dodaniu znaleziska, zakopał trzynaście godzin później jako "duplikat" (sic!);
@MKJohnston - wykopał 38 minut po dodaniu znaleziska, zakopał trzy i pół godziny później jako "nie nadaje się".

Zaskakujące, prawda? Ocenę oczywiście zostawiam wam, drodzy użytkownicy, ale już teraz zapraszam na kolejny odcinek, którego premiera już niedługo!

#neuropa #4konserwy #antyneuropa #moderacjacontent
SirPsychoSexy - Dzień dobry, miłe pani i mili panowie. Dziś zajmiemy się pewnym znale...

źródło: comment_fPgiMIagCfMTCiyDthWb2X6Ww4BQWBWZ.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: Swoją drogą zauważyłem, że od dłuższego czasu zakopy są nadużywane. One nie zostały stworzone jako głos na "nie podoba mi się" (czyli przeciwieństwo wykopu), tylko do odsiewania rzeczy, które się ewidentnie nie nadają - bezczelnego spamu typu "MEDIA EXPERT WŁĄCZAMY NISKIE CENY", znalezisk wulgarnych czy zbyt drastycznych. Gdyby zakop był przeciwieństwem wykopu, to przy zakopywaniu nie trzeba by było podawać powodu, a skoro trzeba, to znaczy, że zamysł Mihaua
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: po przeczytaniu tytułu i pobieżnym zapoznaniu się z artykułem uznałem, że jest warty profilaktycznego wykopania (tym bardziej, że co do kolegi @sportingkielce mam gwarancję, że treści wrzucane przez niego są wartościowe) i szczegółowszego przeglądnięcia przy okazji wolnego czasu. Jednak przy dokładnym zapoznaniu się uznałem, że ten wywód to bełkot, w dodatku obrażający mnie jako Polaka.

@arczer

nie czytacie - po prostu ktoś wkleja link i reszta bezwolnych
  • Odpowiedz
@Insine: Czyli zarówno Ty, jak i @jack-lumberjack po prostu przyznajecie się, że wykopujecie znaleziska ze względu na nick dodającego, a nie treść tego, co wrzuca.
Nie zapomnijcie ponarzekać na niską jakość Wykopu, zwalając winę na neuropę. A, nie, nawet w tym wpisie to robisz. Ech. :)
  • Odpowiedz
No tak, czyli "u was bijo murzynów". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oj arczer, arczer.


@SirPsychoSexy: argument ludzi bez argumentów to sięganie po wyświechtanych "murzynów". Jak ktoś to wyciąga to po prostu nie potrafi odnieść się do wykazanej mu hipokryzji. Chcecie moralizować, to bądźcie bardziej nieskazitelni. Korwin nie był i go odstrzeliło, wyciągnijcie lekcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arczer: Stary, drugi czy trzeci raz dzisiaj odpisujesz na zarzuty na zasadzie "a bo wy tacy kryształowi, a bo wy manipulejecie, a bo wy hipokryci". Najpierw we wpisie o Koriwnie i jego nieślubnych dzieciach, teraz tutaj. Perfidnie odwracasz kota ogonem, dodatkowo pisząc o jakichś bezosobowych "nas" jako grupie. Szczerze, to nie mam pojęcia, o co Ci chodzi. We wpisie masz czarno na białym, gdzie, kto i co. I zamiast odnieść się do tego, Ty piszesz

Zawsze się tak niby staracie trzymać "litery prawa" a nie domniemań i insynuacja ale jak zwykle to działa tylko w jedną stronę :)

Oczywiście nikt nie ma pojęcia, o co Ci chodzi. No ale jest liczba mnoga.

Wiem, że to co napisałem jest "bulwersujące!" dla piewców jakości i moralności z koziej wólki ale sami też nie czytacie - po prostu ktoś wkleja link i reszta bezwolnych neuropków "wie co z
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: wprawdzie kolega sporting swoimi treściami wyrobił sobie na tyle silną markę, że z góry wiem iż znalezisko będzie warte wykopania, ale to nie znaczy, że ktoś tu wykopuje bez czytania, czasami sytuacja wymaga późniejszego zapoznania się ze znaleziskiem w całości i zawieszonego wykopu, jeśli wszystkie przesłanki wskazują na to że jest interesujące. Pamiętaj, że opcja cofnięcia wykopu nie istnieje bez powodu i w każdej chwili można jej użyć gdy
  • Odpowiedz
swoimi treściami wyrobił sobie na tyle silną markę


@Insine: Czyli wrzucając absolutnie wszystko co znajdzie nowego na odwiedzanych przez siebie stronach? Marka równie solidna co parówki drobiowe z biedry po 5 zł za kilogram.
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: Dobra to ja wyjaśnię: Po rozmowie ze @sportingkielce na privie ustaliliśmy, że bardzo niefajnie jak nasi co niektórzy cumple z #4konserwy wykopują/zakopują za sam tytuł. W końcu #4konserwy jesteśmy elitą wykopu. Cumple - ogarniajcie lepiej znaleziska, bo skrzaty z #neuropa niszczą ten wartościowy portal. Macie gorzką nauczkę.

Zdrówko @sportingkielce - czasem trzeba brutalnych metod, by wykop był lepszy.
f.....s - @SirPsychoSexy: Dobra to ja wyjaśnię: Po rozmowie ze @sportingkielce na pri...

źródło: comment_oXNdhrE8BpJBqS77hDcbGfBuhBJzmnEi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz