Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, miłe pani i mili panowie. Dziś zajmiemy się pewnym znaleziskiem, dodanym przez naszą "siłę napędową portalu w każdym calu", mianowicie - "Bóg istnieje. Ratujący Żydów są na to dowodem". Znalezisko zostało wstawione o 20:13. W ciągu niecałej godziny dostało 35 wykopów i zaledwie 6 zakopów. Normalna sprawa, zdaje się. Przyjrzyjmy się jednak dokładniej.


Na pierwszym skrinie, zrobionym 56 minut po wrzuceniu znaleziska na wykop, mamy listę osób, które je wykopały. Radzę zwrócić uwagę na kilka pierwszych nicków, które się tam pojawiają. Nie mnie oceniać, czy w 10 czy 15 minut można się zapoznać z treścią dosyć długiego wywiadu. Są przecież ludzie, którzy całkiem szybko czytają.
Drugi skrin został zrobiony dzisiaj o 11:31. Przyjrzycie się dokładnie liście zakopujących. Kilka nicków wydaje się całkiem znajomych, prawda? To wysoce zaskakujące, że osoby, które wcześniej wykopały znalezisko, nagle cofnęły wykopy i jednocześnie je zakopały. Zabawne są też powody, dla których kilku naszych kolegów uznało, że jednak znalezisko powinno zginąć w odmętach wykopowego archiwum.

Żeby ułatwić Wam zadanie, sporządziłem listę osób, które wykonały ten fantastyczny manewr.
@fasfsrheeahgdfhds2 - wykopał 11 minut po dodaniu znaleziska, zakopał trzy i pół godziny później jako "treść nieodpowiednia" (dziwne, wcześniej była odpowiednia...);
@Insine - wykopał 11 minut po dodaniu znaleziska, zakopał trzy i pół godziny później jako "nie nadaje się" (dziwne, wcześniej się nadawało...);
@JaroslaPolskeZbaw - wykopał 11 minut po dodaniu znaleziska, zakopał godzinę później jako "informacja nieprawdziwa" (dziwne, wcześniej była prawdziwa...);
@jack-lumberjack - wykopał 12 minut po dodaniu znaleziska, zakopał trzy i pół godziny później jako "nie nadaje się";
@pss8888 - wykopał 12 minut po dodaniu znaleziska, zakopał siedem godzin później jako "nie nadaje się";
@zyzy21 - wykopał 13 minut po dodaniu znaleziska, zakopał dziesięć godzin później jako "spam" (a to ciekawe);
@Spaceman_ - wykopał 22 minuty po dodaniu znaleziska, zakopał trzy godziny później jako "informacja nieprawdziwa";
@skrytohash - wykopał 37 minut po dodaniu znaleziska, zakopał trzynaście godzin później jako "duplikat" (sic!);
@MKJohnston - wykopał 38 minut po dodaniu znaleziska, zakopał trzy i pół godziny później jako "nie nadaje się".

Zaskakujące, prawda? Ocenę oczywiście zostawiam wam, drodzy użytkownicy, ale już teraz zapraszam na kolejny odcinek, którego premiera już niedługo!

#neuropa #4konserwy #antyneuropa #moderacjacontent
SirPsychoSexy - Dzień dobry, miłe pani i mili panowie. Dziś zajmiemy się pewnym znale...

źródło: comment_fPgiMIagCfMTCiyDthWb2X6Ww4BQWBWZ.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: słuchajcie no, towarzysze geniusze - na serwisie ze śmiesznymi obrazkami wykop.pl jest funkcja "cofnij" więc nie wiem o co ta śmieszna afera. Zawsze się tak niby staracie trzymać "litery prawa" a nie domniemań i insynuacja ale jak zwykle to działa tylko w jedną stronę :)
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: Jak zwykle #!$%@? wrzucił coś jak zwykle bez czytania. Stado wyznawców tak samo nie czytając wykopuje. Ktoś się zorientował że to nie po myśli ideologicznej, z zaczęła się akcją odwrotu. Żałosne, ale taki w właśnie syf robi już dość długo ta grupka tutaj.
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Nie wiem kto tak robi. Możesz podać przykłady i wtedy potępię. W tym wpisie masz dowód na coś przeciwnego. Neuropa wykopywała znalezisko sportinga. Pamiętam też ciekawe znaleziska Velatiego z pytaniami do znanych osób, które są masowo wykopywane.
  • Odpowiedz
Masz wybitny kompleks pod tytułem "a u was bijo murzynów".


@SirPsychoSexy: Jeśli już coś "u was" to ja widzę, że ty się zajmujesz tym co robią inni (wykopujo/zakopujo) Ja tylko wykazuję zwyczajową lewacką hipokryzję, that's it.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: no nie jest aż tak źle, oni faktycznie tego nie przeczytali. Myślałem przez chwilę, że są gotowi zakopać nawet materiał wychwalający Pileckiego czy Żołnierzy Wyklętych, o ile tylko pojawi się pod tagiem #neuropa

  • Odpowiedz
może wykopali, żeby potem przeczytać, a kiedy potem przeczytali doszli do wniosku, że jednak jest do dupy?

@t3m4: nie, po prostu wczoraj już ktoś o tym napisał na mirko i wtedy zmienili decyzje.
Trzeba mieć dużo dobrej woli (bądź naiwności), by podejrzewać ich o czytanie większej ilości tekstu (;.
  • Odpowiedz
Trzeba mieć dużo dobrej woli (bądź naiwności), by podejrzewać ich o czytanie większej ilości tekstu


@fir3fly: Nie każdy siedzi na bezrobociu/socjalu/#60groszyzawpis i ma czas czytać od deski do deski. Czasem wystarczy tytuł, streszczenie, wyciągnięcie fragmentu w komentarzu. Wiem, że to co napisałem jest "bulwersujące!" dla piewców jakości i moralności z koziej wólki ale sami też nie czytacie - po prostu ktoś wkleja link i reszta bezwolnych neuropków "wie
  • Odpowiedz