Wpis z mikrobloga

Już jutro pokażemy światu nasze dwa nowe produkty. Choć są zupełnie inne od naszych płyt gazowych bez płomienia, to wcale nie będą mniej interesujące.

Każdemu kto zgadnie w komentarzu co to są za dwie ciekawe ciekawostki - wyślemy jutro miły podarunek.


To nasze pierwsze otwarte #rozdajo - postaramy się spisać wzorowo.
Każdy może dodać maksymalnie 2 komentarze-zgadywanki. Wyniki ogłosimy jutro tuż po premierze.

_
#solgaz #ciekawe #noweprodukty #technologia #zadarmo #gotowanie #kuchnia #agd
SOLGAZ - Już jutro pokażemy światu nasze dwa nowe produkty. Choć są zupełnie inne od ...

źródło: comment_UgaeI34y2lKnAi4QrEUKq1N815O7uKcK.jpg

Pobierz
  • 551
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: po pierwsze ciesze sie, ze znowu jestescie, bo smutno motzno mi bylo, ze nie widze smieszka bez plomienia:/ No i mam do Was sentyment, bo mysle o solgazie za kazdym razem, kiedy pije popoludniowa kawke:))

Co do zgadywanki na temat ciekawych ciekawostek, oto moje typy:
1. Plyty gazowe z plomieniem (jeden, dwa lub trzy palniki tradycyjne z plomieniem, pozostale palniki "Wasze", bez plomienia, czyli plyty "dwa w jednym");
2. Tutaj
  • Odpowiedz
@madziulek85: No, chociaż jedna się rozpisała :)
Mamy nadzieję, że właściwie dbasz o Solgazowy kubek, bo jak nie to on nam się poskarży!

Pozdrawiamy gorąco!

  • Odpowiedz
@SOLGAZ: to niedobrze, ze bez plomienia pozdrawiacie:(
Kubek nie jest solgazowy tylko naprawolaptopowy..:) I dbam o niego najlepiej jak potrafie - ma specjalne krolewskie miejsce na suszarce, poza tym jako jedyny z moich kubkow jest zmywany na biezaco. NIGDZIE nie mialby lepiej niz u mnie:)
No nic, przypilnuje kolejnego rozdajo, choc ciezko z moim umyslem humanistycznym nadazyc za Waszym rozwojem, o czytaniu w myslach konstruktorow nie wspominam:)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ
skoro już macie zajebiste technologie zaworów i innych takich związanych z przepływem gazu, to stawiam, że to wykorzystaliście
1 to pewnie piekarnik, bo tu chyba najszybsza droga do zadowolenia klientów i podejrzewam, że najczęściej o to pytali, żeby upgradować płyty do pełnych kuchenek
2 kuchenka / piecyk przepływowy do ogrzewania wody/ coś do grzania mieszkania. Chociaż do was by pasowało coś innowacyjnego i bardziej niespodziewanego. Lodówka na gaz, albo pralka (
  • Odpowiedz