Wpis z mikrobloga

Już jutro pokażemy światu nasze dwa nowe produkty. Choć są zupełnie inne od naszych płyt gazowych bez płomienia, to wcale nie będą mniej interesujące.

Każdemu kto zgadnie w komentarzu co to są za dwie ciekawe ciekawostki - wyślemy jutro miły podarunek.


To nasze pierwsze otwarte #rozdajo - postaramy się spisać wzorowo.
Każdy może dodać maksymalnie 2 komentarze-zgadywanki. Wyniki ogłosimy jutro tuż po premierze.

_
#solgaz #ciekawe #noweprodukty #technologia #zadarmo #gotowanie #kuchnia #agd
SOLGAZ - Już jutro pokażemy światu nasze dwa nowe produkty. Choć są zupełnie inne od ...

źródło: comment_UgaeI34y2lKnAi4QrEUKq1N815O7uKcK.jpg

Pobierz
  • 551
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: wymyśliłem dla was całkiem fajny produkt jaki możecie wprowadzić do swojej oferty

Są to płyty gazowe bez płomienia. Wyglądało by jak zwykłe płyty indukcyjne, jednak byłyby na gaz. Jeżeli jesteście zainteresowani moim pomysłem zapraszam na PW.

  • Odpowiedz
@SOLGAZ: nie wybaczam :D musicie mnie przekupić bo się obrażę (tu wstawić lenny face- na telefonie źle wstawić) a piekarnika i nagrzanych płyt się nie dotyka bo można się poparzyc! :<
  • Odpowiedz
mogłabyś dotykać do woli ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać od nawiązania do afery :)


@SOLGAZ: Czy wy macie w ogóle rozum i godność człowieka? Ja na miejscu @Pitrasia bym się wkurzył. Śmieszkując z oficjalnego konta firmy bardzo łatwo przekroczyć pewną granicę.
  • Odpowiedz