Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: stosujesz jakieś przerywane metody snu? Robisz siku o 5:30 i bardzo chcesz wtedy się obudzić? Innej opcji nie widzę, przecież spanie poniżej 4 godzin to tortury.
@dees-odsok: kładziesz telefon na łóżku, ten odpala akcelerometr i notuje. A jeżeli w ustalonym czasie przed pobudką wykryje większą ilość Twoich ruchów, to Cię obudzi wcześniej, bo wtedy będziesz najmniej zaspany :)
@dees-odsok: Może jak położysz po swojej stronie, to będzie działało. A wstaje o wiele wcześniej przed Tobą? Bo ten "inteligentny czas" to raczej nie więcej niż 30 minut (można ustawić). I dodatkowo: fajna opcja to captcha na pobudkę, ja w zależności od sytuacji muszę się zmusić do rozwiązania paru działań (co jest horrendalnie trudne jak nie kontaktujesz :P) albo do wstania z łóżka, wycieczki do kuchni i zeskanowania kodu QR :)
@dees-odsok: tyle napisałem, bo naprawdę polecam :) pomogło mi z ogarnięciem się ze wstawaniem, też się kiedyś babrałem w niezliczoną ilość drzemek, co często kończyło się olaniem pobudki w ogóle i zaspaniem. Teraz drzemki mam wyłączone :)
@Kinoll: ja nie mogę wyjąć aktualnie, wcześniej rzadko się do tego uciekałem.
Minus tej appki jest taki, że jak nie włączysz trybu samolotowego i włożysz telefon pod poduszkę, to zasypianie przerwie Ci powiadomienie z Wykopu o komentarzu od współlokatora xD