Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tej spiny na Owsiaka. Facet pomaga z własnej inicjatywy i wychodzi mu to z każdym rokiem lepiej. Oddaje jakieś pierdyliardy złotych na chore dzieci i szpitale. Zanim go zaczniecie hejtować za #!$%@? wie co to najpierw powiedzcie ile to Wy daliście w swoim życiu na te cele pieniędzy. Nawet jakby oddawał 10% z tego co uzbiera to #!$%@? wam do tego? I tak daje więcej niż Wy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#owsiak #wosp #4konserwy #4kuce
  • 10
@ZjemCiKumpla: Kiedys spotkałem Owsiaka na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodze do niego i mowie czesc Owsiak ty #!$%@?. A on tylko Elo i odwraca głowe. Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam kasy na ziarno dla kur. Jurek cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. Czemu sprzedawales uran czeczenom? Jerzy Owsiak powiedział do mnie - ty #!$%@?
@ZjemCiKumpla: Po pierwsze to dałem więcej od niego, bo dawałem na WOSP przez kilkanaście lat rok w rok, a nie słyszałem żeby Owsiak choć raz do puszki coś wrzucił od siebie.
Po drugie, dużo mi do tego ile % z pieniędzy, które przeznaczam na pomoc dzieciom trafia do tych dzieci, a ile na pałace i samochody Owsiaka.
Po trzecie nie mógłby wszystkiego #!$%@?ć i #!$%@?ć, bo musi się ze zbiórki rozliczyć.