Wpis z mikrobloga

52070880,5 - 6252,5 = 52064628

#podniesmytitanica

Beyond 5/3/1
Tydzień 1, dzień 1

Barbell Squat
102.5 kg x 5 reps
117.5 kg x 5 reps
135.0 kg x 8 reps
142.5 kg x 5 reps
150.0 kg x 3 reps
102.5 kg x 11 reps
102.5 kg x 8 reps
102.5 kg x 9 reps

Hanging Knee Raise
5x8 reps

#fitocracy #silownia

Wysokie powtórzenia to #!$%@? piekło, do którego nie jestem stworzony... Dlatego tak dobra była ta dzisiejsza przeprawa przez mękę :) Lekkie przeziębienia nie jest wymówką :-P

Poza tym #bertiredukuje, więc

Dzień 1:
Waga: 104,3kg
Talia: 106 cm

#dieta: B/T/W/kcal: 154/105/268/2718

Trochę więcej niż w założeniach, ale dziś ogarniałem to na szybko.
Kura, ryż, olej rzepakowy, rodzynki, płatki owsiane, jaja, WPC, orzechy laskowe, warzywa
  • 14
@Masterczulki: :D

Wiele mnie dziś zaskoczyło. Seria 5+ szła ciężko. Myślałem, że jokery mnie przygniotą, bo ledwo łapałem oddech a poszły w miarę gładko.
W ogóle co zauważyłem i co myślę, że jest efektem konkretnego treningu pod konkretny wynik. Wszystkie pierwsze powtórzenia czułem tak samo i szły niemal tak samo szybko. Nie odczułem różnicy pomiędzy 120, 135, 140, 150. Ciekawe :-)
Ostatni AMRAP był lepszy niż drugi, bo szybciej schodziłem na
@berti: w sumie też to zauważyłem. Od pewnego pułapu zaczyna być ciężko, ale dokładam na sztangę. Biorę na plecy, siadam i wydaje się jakby ważyła tyle samo co przed dokładką. Co prawda kolejne powtórzenia weryfikują teorię 'identycznej wagi', ale coś w tym jest ;)
@berti: robiłem już 5/3/1 i te mi bardzo odpowiadają, bo uzupełniają moje braki. Szczególnie wznosy i wyprosty, które pomogą mi znacząco zwiększyć siady, w których to właśnie core mi pada. A dipy i chinupy uwielbiam ;)
@berti: nie powinieneś przypadkiem tego 150kg nie robić skoro nie dałeś rady założonego x5? Ja bym tak czy inaczej zrobił, tylko pytam o wersję "z założenia".
@berti: Zgadza się, więc gdzieś się wkradł mały błąd. Wydaje mi się, że z jednej strony można machnąć te 2 czy 3 powtórzenia jeżeli założone było 5. Z drugiej jednak strony po tych seriachą są jeszcze 3 AMRAPy, więc ciężko stwierdzić.
Inaczej ma się sprawa przy 3 tygodniu, tam leci się moją ulubioną metodą, czyli singlami (ʘʘ)