Wpis z mikrobloga

patrze na moje zycie, na bledy ktore popelnilem, porazki i zenujace sytuacje ktorych bylem prowodyrem... i chyba nie jestem do konca normalnym czlowiekiem (ʘʘ) ale chcialbym poznac kobiete, kobiete ktora bym pokochal.. bo mysle ze jestem do tego zdolny, jeszcze...
Tylko ze ja jestem dziwny, ja oddalbym jej wszystko, cale swoje zycie, wolny czas. Moglbym nawet porzucic wszelakie pasje i wyjechac na sybir, pracowac nie ludzko, byle by byla przy mnie. Moze to to tak je przytlacza? Tylko jedna to rozumiala, ale ona traktowala mnie jak psa, zle sie przy niej czulem. Chcialbym kiedys moc pokochac, chodzby nieszczesliwie.
#przemyslenia #oswiadczenie #oswiadczeniezglebiserca #tfwnogf #feels
Pobierz BlackLight - patrze na moje zycie, na bledy ktore popelnilem, porazki i zenujace sytu...
źródło: comment_HuRPBIxXIgUwqYAEtnCBprcTJUIEC4mS.jpg
  • 14
@BlackLight: trzeba wyluzowac i nie pokazywac od razu dziewczynom, ze jestes w stanie zrobic dla nich wszystko. Tym bardziej nowo poznanym nie mowic o tym, ze dla tej jedynej jestes cos takiego zrobic. To je odstrasza. A masz tez tak, ze jak zaczyna Ci sie podobac jakas dziewczyna to sobie wyobrazasz od razu jak jestescie razem itp?
@BlackLight: Mężczyźni lecą na piękno, kobiety lecą na pewność siebie. Pewność siebie wynika z poczucia własnej wartości a mężczyzna który ma poczucie własnej wartości to taki lubi siebie, jest z siebie dumny i na pewno nie "wywaliłby całego siebie w #!$%@?" tylko po to, aby kobieta z nim była. Twój główny problem to Twoje podejście do samego siebie, a nie brak kobiety. Musisz siebie polubić do tego stopnia, żeby zawsze w