Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: w Audi miałem 1.8T. Niby siedziało na gwincie tak jak Celica, ale zawieszenie jakoś tak pływało + prowadzenie dość normanle. W Celicy siedzisz na podłodze, w mojej czujesz każdą nierówność, każdy kamyk i lecisz jak po sznurku. Tam gdzie w A3 zwalniałem, tutaj jadę bez problemu.
@betonkomorkowy: skąd jesteś? Praktycznie w całej Polsce są regularnie organizowane tzw. spoty, czyli po prostu spotkania amatorów Celicy. Zawsze tam możesz obejrzeć, przejechać się, zobaczyć czy ci pasuje to auto, a i poradzą ci dobrze na pewno.
@betonkomorkowy: no to ze spotami nie będzie problemu. Przyjrzyj się też innym autom, nie skupiaj sie na Celicy tak jak ja to zrobiłem, bo trochę sobię marudzę, że żadnego TIburona nie pojechałem obejrzeć, też są przyjemne podobno. Ale nie żałuję Celicy :)
Panowie mam takie pytanie jaka jest różnica między wersja 143KM a 192, czy opłaca się kupić 143KM i dolozyc do niego części żeby miał te 192?
Jaka jest różnica między 143 a 192 że ta wersja TS ma więcej mocy a silnik jest ten sam? Dzięki wielkie