Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mirki, jakiś czas temu zepsuło mi się gniazdo zasilania w laptopie, jako że nie miałem lutownicy punktowej, kupiłem nowe gniazdo zaniosłem do serwisu (kwestia tylko przelutowania) koleś skasował 5 dych, trochę zabolało ale dobra myślę sobie, może chociaż porządnie, a 2 dni temu co? gniazdo znowu padło. No to rozkręcam lapka patrzę a ten gnój nawet nowego gniazda nie wlutował tylko dopieprzył trochę cyny żeby się nie wyginały nóżki i oddał mi laptopa (NAWET TO NOWE GNIAZDO CO MU DAŁEM UKRADŁ) koleś nie wydał mi nawet paragonu, co zrobić z takim fantem? Można gdzieś zgłosić że nie wydaje paragonów itp?
#gorzkiezale #coolstory #zlodziej #sklep #przedsiebiorca
t.....i - Słuchajcie mirki, jakiś czas temu zepsuło mi się gniazdo zasilania w laptop...

źródło: comment_VPznYPqGOEFGfnhuJwuL6NC6CxmHZJeJ.jpg

Pobierz
  • 8
@Rozkoszny: Już wlutowałem sobie sam nowe gniazdo bo się w lutownice zaopatrzyłem, nie pomyślałem. Ciekawe czy na slowo mi ktoś uwierzy ale jutro tam zadzwonię, to jest mały punkt nie wiem czy ten koleś to nie jednocześnie szef. Jutro piszę do skarbówki
@ttinyowski: LOL za 50zl to mozna kupic lutownice (wystarczajaca do takiej roboty), cyne, kalafonie a i jeszcze na czteropak zostanie... I jeszcze swoje zlacze dostarczyles.
Nie pytales wczesniej o cene?

Nie wiem czy zglaszanie do US jest dobrym wyjsciem bo konfitura motzno ale trzeba walczyc z cwaniactwem... daj znac co zrobiles.