Wpis z mikrobloga

@cool_de_luxe: #!$%@? wie, nie znam sie zbyt dobrze na snach. Kreatywny jestem, owszem, ale sadze, ze to kwestia symboliki, jaka podrzuca czesto nam mozg. Uwielbiam tematyke zombie, a tak #!$%@? dziewczynka to psychosmaczek do snu, bo lubie tez w sztuce tzw. "gore". A sen wyszedl jak wyszedl chyba dlatego, ze ostatni okres nie jest zbyt przyjemny, wiec mozg dal mi mozliwosc przezycia wreszcie przyjemnego snu, w ktorym moglem sie wyzyc na
Gore ? Facet witaj w klubie. Niewiem dlaczego ludzi to obrzydza :/ Za zombie raczej nie jestem, chociaż nic do tego nie mam. Wole gore wyjęte z życia (gore manga nt. prawdziwych wydarzeń , rysunki, komiksy) Za małolata lubiłem prawdziwe zdjęcia albo filmiki ale jakoś mi sie to przejadło:/ Gore rysunkowe ma o wiele więcej możliwości ;)
@cool_de_luxe: bestgore to nie pojedyncze obrazki. Tam jest wszystko- wywiady z #!$%@?, fotorelacje, filmy, i inne. Tylko czasem trza troche poszukac. Szukajka pomaga. Jakich rzeczy sie tam naogladalem, to bez przesady powiem, ze w filmach nawet nie robio. Masakra jako przymiotnik do filmikow bestgore to jak "ojej" kiedy biegnie na ciebie niedzwiedz.
@STA1KERpl: Toż ja ci piszę że real już mi się przejadł. #!$%@? nawet widziałem jak babmusy #!$%@?ą poćwiartowane zwłoki :/ Psy na żywca #!$%@?ły matke z dzieckiem , itp itd wiec nic mnie nie zaskoczy w tej sprawie ;) Ale nie widziałeś mangi jak siostra siostrze se #!$%@? wyżerają wnętrzności :P Dlatego pisałem że wole gore obrazkowy( z całą historią ma więcej możliwości niż te filmiki i fotki z reala razem
@cool_de_luxe: moze i da sie wiecej przedstawic, bo da sie przedstawic tez rzeczy nierealistyczne, nierealne i przejaskrawione. Ale nawet najbardziej #!$%@? mozg animowany gore nie przebije tego z reala. Jednak czuje sie, ze cos, o czym nawet czlowiek by nie pomyslal, faktycznie sie wydarzylo, i ktos te meki musial poczuc na wlasnej skorze.
@STA1KERpl: I właśnie oto mi chodzi, przejaskrawione i nierealistyczne mi bardziej podchodzą bo real jest za bardzo nudny ;) A z mangą powiem ci tak,czasami autorzy biora historie z życia wziete i czasami człowiek się zastanawia jak można być takim potworem :/ Niepamiętam imienia tej dziewczyny ale ..dobra #!$%@? ,chcę o tym zapomniec :(