Wpis z mikrobloga

Mam małe pytanie: Czy tylko ja mam problem z zapisem gry? Otóż mam autosave co 6 miesięcy. Miałem już parę podbić, rok 1243, problemy z wasalami załatwione, ale...save wyparował. Po prostu! Nie zapisało jakby - i szlag mnie trafia na myśl, że muszę wszystko od niemal nowa robić (no od roku 1187). Też była załączona opcja zapisu "w chmurze" - rozumiem, że to był powód tego popsucia zapisanych gier?
Nawet nie wiem czy jest sens zaczynać - przecież teraz wszelkie wydarzenia mogą całkiem inaczej się potoczyć...ale wkurzony jestem! :| Choć też sam sobie jestem winien - mogłem też sam zapisywać osobno ręcznie...

Ale mimo tego - gra jest świetna ( ͡° ͜ʖ ͡°) - choć pewnie dużo tracę nie mając tych różnych dodatków np. zaczynających grę o wiele wcześniej, ale jak będą fundusze to sobie co nieco sprawie, jak będzie w promocji :-)
#ck2
  • 6
@ZnamzWidzenia: Właśnie z netem problemów nie było. No nic, ale dołuje mnie, że muszę znowu grać to co już de facto miałem "zagrane" :/

Ja tam początkujący więc wiesz - dodatki prędzej czy później sobie kupię wiadomo :-)
Polecasz jakieś szczególnie?
@Mrboo Wczoraj steam mial problemy to też moglo mieć wpływ. Z dodatkami to polecam wszystko z wyjatkiem "Sunset invasion" i ruler designera bo Ci ironmana popsuje. portrety, muzykę czy herby to już Twoje widzimisie. Z tym że czekaj na promocję na steamie bo są dość często a zaoszczędzić idzie sporo.