Wpis z mikrobloga

#introwertycy #rozowepaski

Czy sa tu dziewczyny, ktore denerwuje to cale zagadywanie i randkowanie, a wolalyby to wszystko ominac i normalnie sie zakolegowac?
Nie szukam dziewczyny tylko pytam z ciekawosci . Ewentualnie byc troche porozmawial o introwertyzmie.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedajerady: no ja wole sie zakumplowac. nie czaje zwiazkow powstajacych na bazie randkowania od momentu kiedy sie ludzie w ogole nie znaja. najpierw przyjazn, potem wiecej. a nie ze mnie ktos zobaczy na ulicy i zaprosi na kebaba kilka razy... takie nastawienie ze albo bedziemy para albo nikim jest dla mnie odpychajace w relacji
  • Odpowiedz
  • 0
@tamiassibiricus: wg mnie podejscie od razu jak do potencjalnego zwiazku jest lepsze, bo od razu jakos stawia konkretniej sprawe. A tak przechodzic z przyjazni do zwiazku to troche dziwne. Chociaz moze nie, nigdy tak nie mialem.
  • Odpowiedz
@tamiassibiricus: A jeśli byłabyś na 100% pewna, że ten ktoś Cię nie zdradzi, a jeśli milość miała być odwzajemniona to może cię zdradzić (co jest przyjmijmy równoznaczne z tym, że zepsuje życie twoim dzieciom)?
  • Odpowiedz