Wpis z mikrobloga

Pozwolilem sobie przetlumaczyc najpopularniejsze tematy z subreddita "myśli spod prysznica"

1. X88B88 wygląda jak wyraz voodoo odbijający się od siebie

2. Prześpij się z tym to taka ludzka wersja "Czy próbowałeś włączyć i wyłączyć"?

3. Zatopienie Titanica musiało być cudem dla homarów w kuchni

4. Na prima aprilis brejzers powinno zrobic film gdzie hydraulik przychodzi do akademika, naprawia coś w tam łazience i normalnie wychodzi.

5. Kiedy pijesz alkohol pożyczasz szczęście z dnia następnego

6. Samojeżdzące auto google powinno mieć przycisk "szczęsliwy traf" który zawozi cie w losową lokalizacje

7. Gdyby Obama został prezydentem Kenii byłby pierwszym białym prezydentem tego kraju

8. Kiedy Szwecja gra przeciwko Danii (Sweden i Denmark) jest SWE-DEN pozostałe litery to DEN-MARK

9. Fetysz polagający na podniecaniu się własnym sflaczałym penisem byłby najgorszym fetyszem na świecie

10. Pływająca kobieta w ciąży jest ludzką łodzią podwodną

11. Centaury mają dwie klatki piersiowe

12. Mars jest w całości zamieszkały przez roboty

13. Jeśli dwie osoby na przeciwległych krańcach ziemi upuściłoby w tym samym czasie kromkę chleba, ziemia stałaby się kanapką.

#tlumaczereddita
  • 18
@Skowyrnie: jedenastka tez mi nie daje żyć. Idąc dalej, century miały by podwojone w większości organy wewnętrzne. I teraz załóżmy, że taki cemtaur coś zje, to ten pokarm najpierw przyjdzie przez ludzki układ trawienny, a potem gówno z niego będzie jeszcze raz trawione przez końską część. A do końskich płuc musiałaby chyba być doprowadzona jakaś rurka, żeby dało się w ogóle ich używać.
@Skowyrnie: -Za każdym razem kiedy kogoś plusujesz, sprawiasz że jego dzień staje się lepszy, bez żadnych kosztów.

-Dzięki internetowi zobaczyłem prawdopodobnie więcej nagich kobiet niż wszyscy moi przodkowie razem wzięci.

-Zastanawiam się, czy mój pies zawsze podąża za mną do kibla kiedy muszę zrobić dwójkę, tylko dlatego że ja zawsze chodzę za nim na dworze kiedy on musi zrobić i teraz myśli, że tak to działa?

- A co jeśli ninja