Wpis z mikrobloga

cytaty z #wykop'owego maila:

"Witam.
Jesteśmy firmą świadczącą usługi internetowe. Mamy problem z dostępem do waszej strony wykop.pl z jednego z serwerów, chciałbym abyście Państwo sprawdzili czy aby nasz ip nie jest blokowany na waszych serwerach


#pozdrodlakumatych
  • 64
  • Odpowiedz
@NieznanyAleAmbitny: @stekelenburg2: @ojaadaj20: @Masterfcb: W sieciach komputerowych (internet + to co mamy w domach) jest podział na adresy publiczne i prywatne. Porównując to do normalnego życia waszym adresem publicznym jest ul. Wesoła 3/20, Poznań. Adresem prywatnym będzie "mały pokój / salon / kuchnia". Globalnie takich "salonów" jest w świecie tysiące i nikomu nie przeszkadza powtórzone nazewnictwo bo tak się tylko lokalnie do tych pomieszczeń w ramach rodziny odwołujemy.
  • Odpowiedz
@m__b:
Korzystając z okazji, kiedy będzie naprawione w mobilnej aplikacji na iOS to co zostało zepsute?
- Nie da się już powiększać zdjęć
- Dźwięk jest odtwarzany nawet w trybie cichym

Bez tego smutno i przykro jest :(
  • Odpowiedz
@Morf: aż sobie na przyszłość zapiszę i będę przekazywać dalej w świat. Ja mam zawsze problemy z wytłumaczeniem takich prostych rzeczy :/
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima: @nowik: Książek nie piszę ale czasami objawia się mój talent do tłumaczenia rzeczy prostych w sposób... prosty. A bejmy zarabiam opiekując się siecią właśnie, zgadnijcie czyją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz