Wpis z mikrobloga

A nikt nie pomyślał, że jeśli ktoś rzyga reklamą Media Expert, to może to oznacza, że siedzi jak warzywo przed telewizorem?

Trzymam kciuki za popularność Eweliny Lisowskiej i Media Expert - nic do nich nie mam i z uśmiechem patrzę, jak internetowe trole próbują kolejny raz udowodnić, że można z byle czego ukręcić newsa ;).

#wlaczamyniskieceny #reklama #mediaexpert #ewelinalisowska #niskieceny #lisowska #bojowkaewelinylisowskiej
Mike_waw - A nikt nie pomyślał, że jeśli ktoś rzyga reklamą Media Expert, to może to ...

źródło: comment_rNZLuC9hHj9sB4pIHFLEFsvVTilbIBFj.jpg

Pobierz
  • 20
To co piszesz to jazda od bandy do bandy - a gdzie tu ludzi zdrowy rozsądek? Wiem, że jesteś mądrzejsza i masz większy dystans niż teraz to może wyglądać.
@gaska: ale to Ty decydujesz, nie podoba Ci się to ściszasz, wyłączasz i tyle, tak samo z jedzeniem, nie smakuje Ci to nie jesz, nie pasuje towarzystwo - to zmieniasz. Bezsensowne stękanie na reklamę, to niepotrzebne angażowanie energii, jeszcze bardziej zadziwiają mnie ludzie, którzy organizują jakieś akcje przeciw Media Expert, przecież to zwykły hejt, kupa pracy i energii a w zamian tylko nerwy :) a i tak reklama mega skuteczna, wszyscy
@Mike_waw: Celowa. Chcę Ci pokazać, że nie wszystko musi mi się podobać i nie czyni to ze mnie bezwolnej marionetki.

@Administrat0r: Oczywiscie. Dlatego nie mam telewizora (reklamę widzialam podczas świąt, kiedy odwiedzalam mamę i serio, naprawdę często była emitowana) inie włączam teraz radia (mam urlop, odpoczywam). Nie angażuje się w jakies akcje czy protesty. Po prostu wyrażam swoją opinię, która nieco różni się od opinii autora postu.
@Mike_waw:

A nikt nie pomyślał, że jeśli ktoś rzyga reklamą Media Expert, to może to oznacza, że siedzi jak warzywo przed telewizorem?

A nie pomyślał, że jadąc do pracy i słuchając radia, można #!$%@? dostać jak się tę reklamę słyszy 5 razy na godzinę? No nie pomyślał, bo szukał okazji żeby się pochwalić, jaki to on wyzwolony jest i tv nie ogląda.
Ale z jednym się zgadzam - to marketingowcy #!$%@?,