Wpis z mikrobloga

Wszyscy popierający gromowładnych to pożyteczni idioci dla Dominium. Będziecie mieli niepodległość i legalnego Talosa do czasu, aż pierwszy elficki koń wjedzie do Skyrim. Ja rozumiem, nacjonalizm itp., ale czy cesarstwo zabija kulturę Nordów? Nie! Czy kapliczka Talosa w Białej Grani jest zniszczona? Nie!

Ulfric to manipulant i fałszywy k---s, który dzięki pięknym słowom i ideom chce posadzić swoje dupsko na tronie. Na dodatek jest głupi, bo wierzy że zdoła utrzymać oddzielone Skyrim. Chyba, że jest jeszcze głupszy i liczy na brak wojny xD

Jak można grać po stronie tych dzikusów mając na uwadze dobro Skyrim?

#skyrim #tylkocesarstwo
w.....8 - Wszyscy popierający gromowładnych to pożyteczni idioci dla Dominium. Będzie...

źródło: comment_VT7tMiJTqIMqGSVBoGtjTQas5huvyx0e.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@windows8:

Gdybym miał tą szmatę na wyciągnięcie ręki to bym z-----ł. Ostarza robią mi loda. Wszędzie się w---------ą i rządzą się jakby byli u siebie, najpierw Morrowind, później Skyrim. Nienawiść do Cesarstwa, tak zostałem wychowany. Pieprzeni okupanci. Zawsze gram Dunmerem, zawsze. Jakie to uczucie kiedy wracasz do swojej ojczyzny z cesarskiego więzienia w którym nie wiadomo za co k---a siedziałeś, wypisujesz papiery u tego siwego dziada, a ten śmieć Sellus
  • Odpowiedz