Wpis z mikrobloga

Witam Miraski, (pytanie do programistów)

planuję pójść na kurs programowania front-end, jestem świeżo po TI i zastanawiam się czy się opłaca, bo cena takiego kursu to około 3k, nie jest to dla mnie mało. Po takim kursie można znaleźć pracę w zawodzie?

#praca #programowanie #pytanie
  • 14
@Villein: Z kursów internetowych polecam codeschool (przywzoicie opracowany front-end). Mnie pomogło w znalezieniu pracy. Najszybciej nauczysz się tworząc strony i jednocześnie przerabiając taki kurs. :)
@racuszek: I call it bullshit (albo Warszawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jak oceniłabyś swoje umiejętności po tym miesiącu intensywnej nauki? Mam raczej na myśli te zdobyte poza Codeschool, które osobiście uważam za równie beznadziejny materiał do nauki co Codecademy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WaveCreator ciężko określić swoje umiejętności, bo nie mam dobrego punktu odniesienia. Mogę porównać z innym kontem na githubie jeśli podeślesz link. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie uważam jednak, że były one zbyt duże, ani nawet nie dotknęły przeciętnych (raczej kropla w morzu tego, co można umieć), jednak widocznie warte tego, ile mi płacono. Inaczej by zaoferowano inną stawkę czy zatrudniono kogoś innego. Coś, czego codeschool nie uczy (a