Wpis z mikrobloga

@John112:

I tak już wiadomo jakie pytania będą dominować. Spora cześć będzie pewnie dotyczyła szyfrowania haseł (a raczej jego braku, z tego co zrozumiałem). Nie spodziewam się tutaj szczerej odpowiedzi.
@Deszcz_kotletow: Dostaniesz to samo co mogłeś przeczytać parę dni temu jako odpowiedź pani rzecznik.

Ciekaw jestem jak szybko AMA zostanie zakopane tym razem (na pewno takie osoby się pojawią) i co z tym fantem zrobi administracja (tak żeby nikogo nie urazić, bo przecież to my decydujemy o tym co chcemy oglądać na głównej). Będzie ciekawie :)
@Deszcz_kotletow: Moim zdaniem nie. To nawet nie powinno nazywać się AMA, tylko "Zapytaj mnie o wszystko, ale licz się z tym, że nie dostaniesz jakiejkolwiek odpowiedzi, która choćby przyćmi wizerunek firmy". PR to PR. Niewygodne pytania będą ignorowane lub udzielona odpowiedź będzie strasznie ogólnikowa - czyli coś czego nikt z nas nie lubi w AMA. Nie wiem dlaczego tym razem miałoby być inaczej.
Czyli Allegro chce oczyścić się z zarzutów (ostatnia afera z pracownikiem). Spodziewałam się czegoś lepszego, ale cóż.. Niech tylko spróbują nie odpowiadać..;>
Wykop i Allegro wiedzą na co się piszą. Mam kilka podchwytliwych pytań. Na początku wykopię, jeśli jednak odpowiedzi nie padną na te pytania, to zakopię.

Lepiej za wczasu otwarcie powiedzieć na jakie pytania odpowiedzi nie będzie. Będzie mniejszy żal.
@Paulo_Coelho: @dziadekwie: Dajcie spokój, co innego AMA - anonimowy pracownik co innego oficjalne i nie udawajcie świętych, firma to firma ma różne grzechy i to chyba jasne, że nikt nie będzie strzelał sobie w stopę? Może założycie kiedyś swoją, to zobaczymy jakie będziecie kozaki:] A i im większa firma, tym większe grzechy - dajmy im szansę, może okaże się, że wyciągną wnioski z tego doświadczenia i coś spróbują zmienić. Tylko
O ile odpowiedzi będą chodź trochę sensowniejsze niż te z poprzedniego, nieudanego AMA, coś w stylu:

"Tak, Allegro to najlepsza firma na świecie! I zapraszamy na www.fejsbuk.kom/aledrogo, wszystko tam jest"

na każde pytanie... Do tego to my sobie ich dział "Pomoc" równie dobrze możemy poczytać.
Dobre posunięcie ze strony allegro, bo będą mogli teraz wszystko powiedzieć, a i tak nie zweryfikujemy czy mówią prawdę ;p Ach ten marketing, nawet na wykop dojdzie.
@jawamdam:

firma ma różne grzechy i to chyba jasne, że nikt nie będzie strzelał sobie w stopę?


Skoro jesteś o tym przekonana, to co ci nie pasuje w moim stwierdzeniu, że będzie to gładki wykop sponsorowany?