Wpis z mikrobloga

#wosp #wosplive #owsiak #matkakurka

Mistrzowski strzał matki kurki we własne jajka! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Facet donosi do niemieckiej centrali Daimlera, że Owsiak jest be, bo użył "argumentu Auschwitz", akcja w toku, wyznawcy spamują firmę mailami co sił, wszystko w oparciu o (słuszne) przeświadczenie, że Niemcy są uwrażliwieni na punkcie Auschwitz. No to wystarczy firmę uświadomić, że awanturuje się facet wywalony z konkursu na blog roku 2013 (chyba) zatytułowany "Blog antysemity", autor podłej antysemickiej książeczki, podesłać parę tekstów na temat Żydów z niesławnego portalu kontrowersje i pozamiatane für immer und ewig.

  • 30
@Wotto: w takich firmach to mają profesjonalne podejście, powiedzą mu "#!$%@?" tak, aby cieszył się na myśl o zbliżającej się podróży. Tak go spławili w Mercedesie:

Znamy pełną treść wspomnianego przez Pana (nieprawomocnego) wyroku. Stwierdza on jedynie, że wbrew zdaniu WOŚP miał Pan prawo do wyrażania swojej subiektywnej opinii na temat jej działalności. Co więcej, niestety jest to wyrok skazujący dla Pana za znieważenie Jerzego Owsiaka.
@GilbertEatingGrape: zapewne Miejskie Zakłady Autobusowe zostały podobnie jak LPR, Radio Maryja i Ruch Palikota założone przez esbecję :>

Tak mi się przypomniało: niektórzy może pamiętają, że jednym z piłowanych usilnie zarzutów wobec WOŚP są rzekome ogromne koszty ponoszone przez samorządy na organizację Finałów. Niereglamentowany zadał sobie trud sprawdzenia tych rewelacji i okazało się, że samorządy finansują ledwo ~10% Finałów*, co oczywiście rzetelnie zapisał sobie jako kolejny tryumf :D

Nie mogę się doczekać aż któryś reżymowy żydowski sąd na polecenie TuSSka #!$%@? mu taką karę, że koleś w końcu zmądrzeje...


@GilbertEatingGrape: przyjdzie kryska na matyska. Nie ten to inny szkalowany się w końcu wkurzy, nie tu to tam palnie o dwa wyrazy za dużo i już nie będzie jak się wykręcać "a bo wysoki sądzie to był eksperyment socjologiczny, a w ogóle to chodziło o innego Komorowskiego". W sumie to
@rineo: no właśnie, za dużo tego wszystkiego. Tusk, Komorowski, Teesa, Artymowicz, Ty, Owsiak, Palikot, w tej chwili nie pamiętam więcej, ale spokojnie, facet padnie prędzej niż później. Już jest super, jeśli ktoś się uznaje za bezkarny miecz czegoś tam ideologicznego, bo z reguły czyha na niego gówno w trawie. A jeśli tak łże, manipuluje, żebrze i lamentuje jak MK, to mamy go na talerzu, tylko się wszyscy krępują załatwić go jego
@wotto a mi go nie jest zal. Zamiast sprawę przemilczeć to on sie zaglebia w niej. Coraz to dalsze wnioski wyciąga. Te wywiady które pojawiają sie na lamach tv republika w których to podaje caly czas te same miliony...

Teraz mnie rozsmieszyl bol dupy na twitterze, bo w republika tv pojawiają sie reklamy Play z Owsiakiem :) #4konserwy plączą i #!$%@?. Na kontrowersjach pare januszy zdeklarowalo odejście z Play bo wosp wspiera...
@Goofas:

Teraz mnie rozsmieszyl bol dupy na twitterze, bo w republika tv pojawiają sie reklamy Play z Owsiakiem :) #4konserwy plączą i #!$%@?. Na kontrowersjach pare januszy zdeklarowalo odejście z Play bo wosp wspiera...


I po co chodzić do kina na komedie skoro życie pisze lepsze scenariusze ( ͡° ͜ʖ ͡°)