Wpis z mikrobloga

poszukiwań nowego smartphone'a ciąg dalszy

doszedłem do wniosku, że kupno czegoś pokroju oneplus/xiaomi/huawei czy czegoś takiego to lekkie ryzyko w przypadku popsucia się sprzętu - nie mam zamiaru odsyłać fona na drugi kontynent w przypadku awarii..może i są punkty serwisu u nas, ale raczej nie są pod licencją producenta. Po drugie tak naprawdę #!$%@? wie co to za sprzęt, te marki dopiero od kilku(nastu) miesięcy znane są w Polsce, może się okazać, że to konkretna wydmuszka i następne topowe modele topowych marek ich zmiotą, nevermind. Zrobiłem #!$%@? risercz i znam chyba każdy model telefonu z ostatnich 18 miesięcy, dostępny w Polsce (powyżej 1000 pln). Sądzę, że wydanie ponad 2k na telefon to za wiele, z kolei 1000 może być zbyt mała kwotą i już za rok będą płakał, że wolno chodzi, a powiem wam, ze jadę na SE Live With Walkman - tam włączenie dwóch aplikacji na raz jest praktycznie niemożliwe. A włączenie czegoś typu Flipboard i odebranie w tym czasie smsa powoduje laga na 10 sekund.

Wytypowałem trzy telefony w podbnym przedziale cenowym (wziąłem pod uwagę allegro lub teletorium, gdyż w sklepie są aż o średnio 350 złotych droższe). Z3 Compact/HTC One M8/HTC One E8.

Ktoś coś doradzi co wybrać i dlaczego?

#telefony #smartfon #sony #htc #z3 #zakupy #1500zl #xiaomi #oneplus #teletorium #huawei
  • 27
@Singularity00: z moim szczęściem do upadków to chyba będzie konieczność, mój obecny SE upadł jakieś 200 razy, a dwa misiace temu centralnie na płasko i pięknej pajęczyny dostał, niby wszystko widać, ale dotyk z dnia na dzień działa coraz gorzej
@specnazman: hehe moj k700i utopilem w szklance wody w nocy bo pomylilem z podstawka :D oddalem do wysluszenia i dzialal dalej... sprzedalem przechodzac do play i mialem lg'ka ... a potem wrocilem do SE (yari mialem)... ten znowu latal na beton nie raz i po zlozeniu klapki, baterii bylo ok...