Wpis z mikrobloga

Kto szukał dobrej oferty internetu mobilnego LTE bez limitu (w praktyce do 100GB) i dzis podpisał umowę na 6 miesiecy za 9,90 zł na właśnie taką opcję?


Jedyny kruczek to trzeba zlożyć wypowiedzenie na 30 dni przed koncem umowy bo inaczej bym płacił 20 zł więcej. Jeżeli ktoś szuka to polecam salon Play, to niby jakas koncowka tej oferty promocyjnej ale dziś złapałem. No i trzeba miec swoj modem czy tam router dostajesz sam internet.

#play #internet #internetmobilny
  • 30
@brokenik: Gdybym chciał napisac tylko w celu pochwalenia się to bym nie napisał ze to akurat Play. A poprostu może ktoś jeszcze skorzysta.

W praktyce to nie wiem skąd ta ifnormacja żę 100 GB na 6 miesięcy

@Misaki:

Miło mi, ale za 10 zł chyba nigdzie nie znajde:) A poki co jestem zbyt 'mobilny' niestety na takie rzeczy jak swiatlowod.

Edit:

ale jak czytam takie odp. jak @brokenik to teraz
@Misaki: No zgadza sie. Ale akurat odnosnie pracy to na ogol sa to wieksze miasta na szczescie. I do tej pory korzystałem z tel lte bo miałęm 6 mc-y w gratisie i mi pasowało dlatego szukałem takiej oferty. Ja akurat playa polecam. Ew w nju widziałem nieraz fajne opcje:)
@ElCidX: tak, dla os prywatnych. Formula unlimited tylko sim na 6 miesiecy z internetem- tak brzmi nazwa. Dowiedzialem sie tyle ze kocowka promocni a jak zapytalem czy byla info na stronie internetowej bo nie wiedzialem. To Pani powiedziala ze chyba nie bylo/ nie ma.
@ElCidX: a no bo w tej ofercie jest chyba tylko 2GB, nie ma no limit, nie pamiętam dokładnie, ale regulamin o tym nie mówi więc raczej tak jest. :D Także kolega @cicho_tam niech lepiej dokładnie sprawdzi umowę. :P