Wpis z mikrobloga

@mk87so02: fajniejszej muzyki mogę w #!$%@? podrzucić - określ konwencję w jakiej mam się poruszać ;) ale np jeśli mają być kobiety na wokalu to proszę - ta przynajmniej nie brzmi jak jakaś #!$%@? miękkim #!$%@? robiona
K.....d - @mk87so02: fajniejszej muzyki mogę w #!$%@? podrzucić - określ konwencję w ...
@mk87so02: piosenki to sobie możesz śpiewać z kolegami przy ognisku :) ogólnie nie wiem o co pytasz bo damskie wokale w ogóle się w growlu nie sprawdzają bo nie są w stanie tak nisko zejść jak powinny - laska zaprezentowana w pierwszy wpisie poza wyglądem prezentuje sobą tyle samo co Ewelina Lisowska :) więc jak chcesz marszczyć freda to rzeczywiście polecam do tej pierwszej - a jak chcesz posłuchać dobrego grania
@mk87so02: nie - po prostu nie jaram się muzyką pokroju Linkin Park z tego powodu że jakaś suka jest na wokalu, która poza rękawami nie ma nic więcej do zaprezentowania :) poza tym równując z nią taką kapelę jak Wall of Jericho dajesz pokaz swojej ignoracji bo to są dwie zupełnie inne bajki i sceny
bo to są dwie zupełnie inne bajki i sceny


@Knightlord: A przecież sami mi to poleciłeś jako podobne do Infected Rain.

Z każdym tylko kolejnym postem, tylko przechwalasz się co to nie ty, jaki masz wyrafinowany gust, a nic polecić nie potrafisz. Nie chce mi się takim trollom odpowiadać wiec kończę tę rozmowę.
@mk87so02: poleciłem Ci jako coś z kobietą na wokalu która potrafi drzeć morde - oraz zapytałem o konwencję w tym samym momencie :) i tak mam wyrafinowany gust bo już słyszałem w swoim życiu tyle że jestem w stanie odróżnic wtórne gówno od czegoś w miarę innowacyjnego
@mk87so02: no stary :D Chylińska może merytorycznie nie stoi na wielkim poziomie ale warsztat ma tak zajebisty że większość lasek ze sceny to może jej co najwyżej buty lizać :) masz jeszcze Khlyst malutka marudo i juz nie karm tego trolla tylko idź grzecznie posłuchaj swojego Infected Rain do snu :*
K.....d - @mk87so02: no stary :D Chylińska może merytorycznie nie stoi na wielkim poz...