Wpis z mikrobloga

Siema dzisiaj będzie mały #rant. Wpieniło mnie niesamowicie znalezisko z głównej "czarni muzułmanie pobili dziewczynę z wigilii". Dlaczego ten #!$%@? portal jest tak nieobiektywny do #!$%@? nędzy. Jak jakiś czarny / muzułmanin cokolwiek zrobi powie zawsze jest +trylion wykopów i komentarze "wyplenmy ta zaraze z Europy!" Sami sobie nie zdajecie sprawy, że to POLACY są w Europie zarazą. UK, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Islandia jakiekolwiek państwo - największa grupa imigrantów to zawsze Polacy. Nacjonaliści w tych krajach KTÓRYCH TAK BARDZO KOCHACIE nie marzą o niczym innym jak o #!$%@? Polaków na zbity pysk z ich krajów. Wielu Polaków w wielu krajach ma opinię zapijaczonych mord, które całą zarobioną kasę wysyłają do Polski.

I nie #!$%@? mi tutaj, że Polacy czy inni Europejczycy nie popełniają przestępstw. Romuńsko/Polskie gangi są słynne na cały Londyn. Ostatnio głośna sprawa o tym jak 4 Polaków włamała się do domu w UK i sprała typa tak, że jego własna rodzina go nie poznała (załączam zdjęcie). Przestępstw popełnianych przez ludzi z naszej części europy czy to my, czy litwini, romuni etc jest W #!$%@?. Czemu nie ma o tym na wykopie??? Powiem wam czemu nie ma: bo jesteście #!$%@? hipokrytami. Dlatego nie ma.

Więc przestańcie #!$%@?ć, że tylko muzułmanie albo murzyni #!$%@?ą takie bydło jak byście byli jakimiś krzyżowcami walczącymi z wrogą zarazą.

#neuropa #4konserwy #wypok #bekazprawakow
Holiday - Siema dzisiaj będzie mały #rant. Wpieniło mnie niesamowicie znalezisko z gł...

źródło: comment_57JlWyoMClDDp91DNAff0GgOYv661Rm6.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@durielek: Większość polaków zapomina język ojczysty po miesiącu od wyjazdu. To się nazywa asymilacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wyindywidualizowanyentuzjasta: większość januszy z którymi się spotkałem nie posiadło umiejętności językowych ponad wyłudzanie zasiłków.

ci co zapominają język po wyjeździe to nowe pokolenie - karyny i seby.
  • Odpowiedz
umiesz #!$%@? czasami użyć mózgu? Statystyki bez odniesienia do liczebności możesz sobie w dupe wsadzić.


@szasznik: Wykonaj teraz dla mnie colego eksperyment myślowy. Którą sytuację byś wolał:

a) Do Polski zjeżdża 500 tys. muzułmanów z czego 5% to przestępcy i znaczna część nie umie się zasymilować

b) Do Polski zjeżdża 5 tys. muzułmanów z czego 20% to przestępcy i znaczna część nie umie się zasymilować
  • Odpowiedz
@neib1:

Stary ale wymyśliłeś... Czyli co, wszędzie są wyłącznie pół milionowe skupiska polaków? Małe społeczności nie istnieją?

No i czemu w tej mniejszej grupie miała by być większa przestępczość? Pomysł, że niby liczebność grupy determinuje odsetek przestępców jest kretyński. To przekrój konkretnej grupy, jej kultura i obyczaje decydują czy jej członkowie są bardziej skłonni do popełniania przestępstw.
  • Odpowiedz
@Pete__: Nie „wymyśliłeś” - tylko odnosiłem się do stataystyk (nie sprawdzałem czy prawdziwych co prawda), w których widać było, że Polacy są grupą najczęściej popełniającą przestępstwa. Dla mnie nie byłoby różnicy czy duży odsetek jakiejś mniejszości jest przestępczy czy mały. #!$%@?łoby mnie, że jest coraz więcej przestępców. To naprawdę jest takie dziwne wg Ciebie?
  • Odpowiedz
@Holiday: Nie bój się, znam Muzułmanów żyjących tak, że chrześcijanie mogliby się wstydzić i schować. Poza wiecznym namawianiem mnie na swoją wiarę (jak odmawiałem to się obrażali) nic im nie zarzucę. Natomiast większość grubych odpałów należy do nich. Sam dobrze o tym wiesz
  • Odpowiedz
Ludzie nie chcą arabskich imigrantów nie dlatego, że nie chcą islamu samego w sobie, tylko dlatego, że jego przedstawiciele statystycznie częściej popełniają przestępstwa niż np. imigranci z Europy środkowej. Dlatego nie chcemy muzułmanów


@KREM_Z_BROKUL: No to się minałeś z logiką. Najpierw piszesz że "ludzie nie chcą arabskich imigrantów", a potem że "nie chcesz muzułmanów". Czyli Polaków nie chcesz?
  • Odpowiedz
99% muzułmanów nie ma nic wspólnego z terroryzmem tak samo jak 99% Polaków w UK nie ma nic wspólnego z polską patologią za granicą. Na wykopie jednak twierdzi się, że wszyscy muzułmanie to terroryści.


@Holiday: To się może dowiedz ilu muzułmanów w UK POPIERA istnienie i działalność terrorystycznego Państwa Islamskiego. To już jest poważna sprawa a nie żadne tam heheszki. A potem co? Nie daj Boże coś się wydarzy, kolejny
  • Odpowiedz
@Holiday: Jaki by ten nasz naród nie był ale porównywanie go pod jakimkolwiek względem do muzułmanów którzy mnożą się w zastraszającym dla ludzkości tempie i uzyskują coraz więcej praw w różnych państwach, świadczy tylko o tym, że jesteś kompletnym imbecylem wraz z całą tą grupą ludzi, która cie wrzuciła w gorące. Jak nie wiecie do czego służy głowa to jebnijcie nią o ścianę kilka razy, zrobicie tym czynem większy pożytek
  • Odpowiedz
@Holiday:

Życzę Ci byś kiedyś zamieszkał w dzielnicy gdzie większość stanowią muzułmanie :) W Niemczech/Francji/Anglii wtedy te Polskie gangi wydadzą Ci się niegroźną patologią za którą będziesz tęsknił.
  • Odpowiedz