Wpis z mikrobloga

Siema dzisiaj będzie mały #rant. Wpieniło mnie niesamowicie znalezisko z głównej "czarni muzułmanie pobili dziewczynę z wigilii". Dlaczego ten #!$%@? portal jest tak nieobiektywny do #!$%@? nędzy. Jak jakiś czarny / muzułmanin cokolwiek zrobi powie zawsze jest +trylion wykopów i komentarze "wyplenmy ta zaraze z Europy!" Sami sobie nie zdajecie sprawy, że to POLACY są w Europie zarazą. UK, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Islandia jakiekolwiek państwo - największa grupa imigrantów to zawsze Polacy. Nacjonaliści w tych krajach KTÓRYCH TAK BARDZO KOCHACIE nie marzą o niczym innym jak o #!$%@? Polaków na zbity pysk z ich krajów. Wielu Polaków w wielu krajach ma opinię zapijaczonych mord, które całą zarobioną kasę wysyłają do Polski.

I nie #!$%@? mi tutaj, że Polacy czy inni Europejczycy nie popełniają przestępstw. Romuńsko/Polskie gangi są słynne na cały Londyn. Ostatnio głośna sprawa o tym jak 4 Polaków włamała się do domu w UK i sprała typa tak, że jego własna rodzina go nie poznała (załączam zdjęcie). Przestępstw popełnianych przez ludzi z naszej części europy czy to my, czy litwini, romuni etc jest W #!$%@?. Czemu nie ma o tym na wykopie??? Powiem wam czemu nie ma: bo jesteście #!$%@? hipokrytami. Dlatego nie ma.

Więc przestańcie #!$%@?ć, że tylko muzułmanie albo murzyni #!$%@?ą takie bydło jak byście byli jakimiś krzyżowcami walczącymi z wrogą zarazą.

#neuropa #4konserwy #wypok #bekazprawakow
Pobierz Holiday - Siema dzisiaj będzie mały #rant. Wpieniło mnie niesamowicie znalezisko z gł...
źródło: comment_57JlWyoMClDDp91DNAff0GgOYv661Rm6.jpg
  • 85
@Holiday: twój rozemocjonowany, lewacki rozum nie pojął jeszcze, że nie mówimy tutaj o żadnych żelaznych prawach społecznych, tylko o regułach statystycznych. Innymi słowy, mówimy o tym jakie jest prawdopodobieństwo, że przyjezdny imigrant-muzułmanin będzie zezwierzęconym przestępcą i analogicznie Polak. Ludzie nie chcą arabskich imigrantów nie dlatego, że nie chcą islamu samego w sobie, tylko dlatego, że jego przedstawiciele statystycznie częściej popełniają przestępstwa niż np. imigranci z Europy środkowej. Dlatego nie chcemy muzułmanów
@Kazach_z_Almaty: nie Polacy wcale się nie organizują aby szerzyc patologie, wcale nie napadaja na miejscowych, przeczytales w ogóle to co napisałem? Masz więcej - http://www.standard.co.uk/news/crime/man-stabbed-during-violence-as-polish-neonazis-storm-tottenham-music-festival-9556346.html

"londyn jest nasz" - idealnie się zintegrowali! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Holiday - @KazachzAlmaty: nie Polacy wcale się nie organizują aby szerzyc patologie, ...
źródło: comment_jTZXsbyGEdqpXBaPHicoMSgLebwCbZfF.jpg