Wpis z mikrobloga

#csgo Siema mireczki. Może trochę spóźnione, ale zobaczcie jaki zestaw skinów dostałem na święta od mamy. To znaczy mama jeszcze nie wie, że skorzystałem z jej karty kredytowej, ale mnie bardzo kocha i na pewno nie będzie na mnie zła.

Wszystko fabrycznie nowe, poza awp, której stan najwyższy to jak wiadomo przetestowany w boju. Można sprawdzić, o tu:

http://steamcommunity.com/id/reign19

Ostatnio wbiłem gold nova 1 i stwierdziłem, że to jest ta granica, która odróżnia profesjonalnego gracza od amatora (tak, silvery, zabijcie się). A skoro gram już w ścisłej elicie to wstyd latać na stockowych skinach jak ten typ @Sony_Toprano

A Wy jak tam? Kiedy kolejne #rozdajo na wykopie ze skinem wartym 3 centy i setkami plusów?
ssjfrytek - #csgo Siema mireczki. Może trochę spóźnione, ale zobaczcie jaki zestaw sk...

źródło: comment_GKxaNYFSxliAv9bI5o61Qq1hNKbwo3V3.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sony_Toprano: bo pamiętam, że miałeś ból dupy o to, że ludzie ze skinami #!$%@? grają i pisałeś o tym codziennie przez kilka dni :D ale to, że każdy zawodnik topowych drużyn ma pokaźne zestawy skinów, to tam taki drobny szczególik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
Ostatnio wbiłem gold nova 1 i stwierdziłem, że to jest ta granica, która odróżnia profesjonalnego gracza od amatora


XDDDD
  • Odpowiedz