Wpis z mikrobloga

  • 2
Wczoraj i dziś byłem z wizyto u mojego #rozowypasek , rodzice, reszta rodziny śmieszki prawilne ale matka mojej zaczyna coraz bardziej b przemycać tematy typu ślub, dzieci, dziś mnie nazwala zieciem... Jesteśmy ponad 2 lata razem i świetnie się układa ale takie teksty mnie mega krepuja. Powinienem się b przejmować tym co gada czy śmieszkować z tych tematów przy niej?

#zwiazki #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p3k1: Przysmieszkuj kiedyś, że Ty do dzieci to masz dystans bo wystarczy Ci już to, że musisz płacić na jedno alimenty

Ciekawe czy wtedy będzie takim smieszkiem xD
  • Odpowiedz
Wczoraj i dziś byłem z wizyto u mojego #rozowypasek , rodzice, reszta rodziny śmieszki prawilne ale matka mojej zaczyna coraz bardziej b przemycać tematy typu ślub, dzieci, dziś mnie nazwala zieciem... Jesteśmy ponad 2 lata razem i świetnie się układa ale takie teksty mnie mega krepuja. Powinienem się b przejmować tym co gada czy śmieszkować z tych tematów przy niej?


#zwiazki #kiciochpyta

@p3k1: jak
  • Odpowiedz
@p3k1: nie wiem jak wygląda sytuacja u Ciebie i kiedy masz zamiar ten ślub wziąć ale może weź ją na bok kiedyś(w krytycznej sytuacji kiedy będziesz wiedział, że się już narzuca) i wytłumacz, że masz poważne plany co do jej córki ale czekasz na moment kiedy się odpowiednio ustabilizujesz jeżeli chodzi o finanse i pracę i wtedy dopiero jak będziesz pewny to oświadczysz się córce.

Jak matka kumata to dostaniesz
  • Odpowiedz