Wpis z mikrobloga

Ostatnio #!$%@? się czuję i nie mam ochoty na kontakt z ludźmi. Wyłączyłem wczoraj telefon (24 grudnia) o godzinie 12 i nie mam zamiaru go włączać w tym roku. Z fb też zrezygnowałem w tym samym czasie.

Pomyślałem, że oddam guzik on/off mojego telefonu w wasze ręce.

Przelicznik:

1 plus=1 godzina

Czas mierzony od 1 stycznia. (do tej pory i tak nie włączę). Więc każdy plus to godzina kolejna godzina wyłączonego telefonu. Przelicznik taki a nie inny żebyście mnie przypadkiem za mocno nie potraktowali.

Tagi też ograniczę tak na wszelki wypadek :D Niech się dzieje.

#oswiadczeniezdupy
  • 48
@Lord_Wypok: Ja robię mam zamiar zrobić miesięczną przerwę od zamartwiania się czymś co mnie bezpośrednio nie dotyczy. Uspokoić się, poszukać innej pracy, przestać wymagać od siebie wielu rzeczy a po prostu zacząć coś robić. Nie mam pojęcia dlaczego czuję się tak jak czuję. Nie wiem co mnie martwi. Nie umiem na nic odpowiedzieć. Widzę, że kilka osób się o mnie martwi, ale nie umiem im odpowiedzieć co się dzieje. Robię sobie
@baba_by_sie_jednak_przydala: ludzie wy tak na prawdę??? Ta sztuczna walka o antencje, ból dupy o własne #!$%@? i ratunek poprzez plusy na mirko?! Jestem w stanie zrozumieć plusowanie w wpisów odnośnie konkursów i innych akcji mających na celu pojednanie ludzi na wykopie, ale jak widzę coś takiego to mnie krew zalewa. Przez takie akcje, mirko przypomina mi nic innego jak łańcuszki wysyłane na gadu-gadu, Facebook itp. Plusując tego typu wpisy, robicie szambo
@Piaer: Właśnie wróciłem z piwkowania. Dla mnie internet nie równa się wykop. Po prostu akurat siedziałem na necie bo śnieg pada i nie miałem po co wychodzić na zewnątrz. Pamiętaj cumplu, że pozwalam wam na tyle ile założyłem, poczytaj te komentarze, naprawdę będę musiał napisać oświadczenie po tych 12 godzinach bo większości się coś #!$%@?ło :D