Wpis z mikrobloga

Bardzo miło jest oglądać serial który już dawno się skończył i masz do dyspozycji praktycznie wszystkie sezony. Jako serialomaniak który widział dużo a zobaczy jeszcze więcej, zawsze #!$%@?ło mnie że na koniec odcinka a nie daj boże sezonu była scena która zostawiała pole dla wyobraźni. "A może chodzi o to, że.." "Niee! Przecież w s03e04 było że..." I bądź tu człowieku mądry.

Takie zabiegi stosowali m.in twórcy #smallville którzy przez cały sezon zanudzali a ostatni odcinek sezonu robili w stylu #!$%@?.ufc identycznie jest w #thewalkingdead KLIK

Obecnie zaczynam 2 sezon Lostów. Serialu za którego zabierałem się dobre kilka lat. A jako, że obecnie w moich 30 serialach które oglądam na bieżąco jest posucha i nic nie wychodzi praktycznie, to zarzuciłem sobie to. I w sumie nie żałuję. Zostały mi jakieś 64h gdybym oglądał non stop. Więc podejrzewam, że do sylwestra skończę


#seriale
źródło: comment_gSzlSK9gSI0pbn7DLDOpbCsqOcnVk6ry.jpg
  • 6
@akrolina: Znając życie wszystko ogólnie się #!$%@? i rozmyje. Osobiście uważam, że serial nie powinien mieć więcej niż ~ 5 sezonów ciągnięcie jakiejkolwiek historii przez dłuży okres to nabijanie hajsu. Dlatego cenie seriale które wiedzą kiedy przestać.

@CreativePL: lost - jeden z moich ulubionych serialów a widziałem już dużo. Ludzie mówią że niby w późniejszych sezonach nuda i pokręcenie, ale ten serial jakoś tak trzyma przy oglądaniu, nawet dla samej gry aktorskiej i postaci :) + akcent desmonda i charlie :)