Wpis z mikrobloga

Obserwuje wypok od paru lat. Szczerze powiedziawszy jestem tu dłużej niż nie jeden weteran. Pomijając szczegóły, będzie to już sporo lat (z 6-7?). Mimo, że konto mam od niedawna.

Na wykopie namnożyło się sporo gówno-hejterów, którzy za byle plusa są w stanie zbluzgać inną osobę, bez powodu.

Przykład: ktoś chce uderzyć do #rozowypasek w komentarzach, to #stuleja i desperat. Jesli nie uderza to #przegryw, bo nie ma odwagi się odezwać. ȍ ̪ ő

Masz inne zdanie - jesteś śmieciem i tyle. Tak wygląda to tutaj.

Obserwuję parcie na tzw 'fejma' - #!$%@? jak piszą, byle by pisali. Większość z wykopków to przegrywy w mojej ocenie. Nie dlatego, że coś mają lub nie, ale ślepo zmierzają za hordą. Jasne, każdy lubi czasem przyśmieszkować, ja, Ty, on, tamten. Ale niektórzy uczynili z tego sztukę. W negatywnym sensie.

W mojej ocenie, większość z Was nie ma własnego zdania, polega na innych i nie potrafi bez nich żyć. Jest w stanie sprzedać się za parę plusów, byle by atencja się zgadzała. Ogrom społeczności nie potrafi wyrazić własnego zdania, bo obawia się krytyki pozostałych. Niedawno pisał o tym ktoś na mirko, przepraszam - nie pomnę nicka.

Zaraza ta dotyczny zarówno niebieskich jak i rozowych pasków. Występuje nie tylko tu, ale na wszelkich fanpejdzach na FB.

Naprawdę nie potrafimy żyć w zgodzie z sobą? Potrzeba wiecznych gównoburz, hejtu? Tak popularny jest tag #cebula i kwestie z tym związane, a jak sami się zachowujemy? Jak typowe Janusze i Karyny.

Z smutkiem obserwuję to zjawisko. Szczególnie, że kiedyś na mirko było więcej ciekawych wpisów (do dziś są pod #nauka #fizyka #biologia etc). Wolałbym by to miejsce było tematem rozmów i dyskusji, niż kolejnym kwejkiem czy jebzdzidy w komentarzach, gdzie każda kolejna osoba chce udowodnić innym swoją rację.

Dziękuje wszystkim, którzy wnoszą coś ciekawego na mirko w swojej dziedzinie. Dzięki Wam, że ten portal kwitnie. Bardzo miło jest przeczytać coś ciekawego.

Dziękuje Wam wszystkim, którzy budujecie ten portal, lub to robiliście.

Drobny apel - bądzmy dla siebie mili. To naprawdę nic nie kosztuje. Naprawdę. I nie jest obciachem.

#niepopularnaopinia #nobodykiers
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AfterForever: Nie idę ze wszystkimi na wykopie, ale jak tylko napiszę coś po swoim toku rozumowania to jestem zalewany minusami i komentarzami że ręce opadają jak można tak myśleć w ogóle
  • Odpowiedz
@AfterForever: #!$%@? takie.

Po 1, co z tego, że taki weteran jesteś? To, że ktoś ma długi staż w internecie coś oznacza? Dodaje mi wartości? Powagi? Daj spokój...

Po 2, mówisz o jakichś przypadkach których w żaden sposób nie sprawdziłeś, tak jak wykopki, które krytykują, że raz w znalezisku o muzułmanach jest krytyka, innym razem jest pochwała i obrona. A sprawdziłeś czy to te same osoby komentują? Czy najłatwiej jest nazwać wykopków hipokrytami, samemu nawet nie sprawdząc kto co
  • Odpowiedz
@M3L8ORP: Cycki mają więcej wartości niż taki gównowpis. Da się tak ustawić tagi i obserwowanych, że można mieć wypok lepszy 10 razy niż był te mityczne 5 lat temu, ale lepiej płakać dla atencji :P
  • Odpowiedz
@AfterForever: sam jestem tutaj ponad 6 lat i widziałem dużo.

Niestety, ale poziom portalu obniża nie kto inny jak sami admini/moderatorzy. Niestety, Ci ludzie nie potrafią myśleć, mają w większośći #!$%@? mózgowe, tak jak np. gosć co dostał warninga za to, że obraził samego siebie.. Sam dostałem bana na pare ndi za to, że sobie zm oim znajomym @innv w komentarzach wrzucaliśmy.

Afery: dla mnie wykop przegrał z aferą zborzową, to byłą totalna porażka PR jak i również tego co się dzieje w administracji. Oni mają w dupie ten portal, liczy się by hajs się zgadzał. Widać jak na dłoni jak usuwają z gorących posty @powodzenia czy
  • Odpowiedz
@Grypho: ofc, nigdzie nie powiedziałem że mirko/główną jakoś się różnią, chociaż IMO w komentarzach na głównej jest troche więcej #!$%@? - ale to dlatego, że do mirko zwykle trzeba troche więcej energii włożyć i poszperać.

Mimo wszystko nawet te debile i cebulaki tworzą pewną kulture tutaj :) Dają dość spory kontrast na to kto na tym portalu siedzi (a są to naprawdę różne grupy ludzi)
  • Odpowiedz
@sorek: Kontrast jest, jasne, ale nie muszę widzieć głupka żeby docenić mądrego ; )

Nie będę się spierał gdzie jest większe stężenie gówna, bo nie o to tu chodzi, zresztą takie masowe przenosiny są nierealne bo dziś się #!$%@?ę na cebulaków i debili, a jutro dalej będę tu siedział, bo mimo wszystko nie widzę alternatywy. Trochę jak z naszą polityką - wszystko stoi w miejscu, czasem jakaś afera, ból dupy,
  • Odpowiedz
@AfterForever: Oj jak ja się z Tobą zgadzam. Dlatego uważam, że powinny być tutaj minusy - obniżające rankingi tych impotenckich hejterów. Dla niejednego taki ranking upuściłby trochę krwi we wzwodzie... Od roku mam mieszane uczucia odnośnie wykopu. Przydałaby się wersja dla gimnazjum i tych przed rokiem 1985....
  • Odpowiedz