Wpis z mikrobloga

Sergio Ramos strzelił do tej pory 51 bramek dla Realu. Doprawdy imponujące osiągnięcie jak na obrońcę. Zwłaszcza, że nie jest etatowym wykonawców rzutów wolnych ani karnych.

Dla porównania jaka to jest ilość goli - Iniesta w Barcelonie strzelił do tej pory 50 bramek.


#pilkanozna #realmadryt
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Donk_von_Fisher: xD, to po co porównujesz do Iniesty, dobrze wiesz, że to idzie w prowokacje. Skoro porównanie obrońcy z pomocnikiem jest bez sensu to usuń to

Dla porównania jaka to jest ilość goli - Iniesta w Barcelonie strzelił do tej pory 50 bramek.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Iniesta swoje najlepsze lata już ma za sobą. Zrobił co miał zrobić i teraz będzie obniżać loty. Swoją drogą niezłego farta ma Hiszpania, jak dobrze pójdzie to będą mieli drugiego Inieste i Xaviego na lata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pokerzysta: od czasu mundialu w 2010 brzydzi mnie sposób w jaki reprezentacja Hiszpanii gra w piłkę. Nie potrafię tego oglądać. Nie chcę znów wyjść na hejtera i pisać, że to dlatego że 3/4 podstawowej 11 to byli gracze Barcelony, ale mam nadzieję że za sprawą takich grajków jak Isci, Koke czy Jese zaczną grać ciekawszą piłkę.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: a to już druga sprawa.. po sukcesach Guardioli Sfinks pewnie pomyślał, że skoro coś działa to po co psuć, a że reszta piłkarzy nie odstawała skillem od tych z Barcelony to grali tiki take i przyniosło to sukcesy. Jako kibic FC Barcelony też mogę napisać, że nudzi mnie ten styl gry i czekam, aż z niego zrezygnują, najbardziej to mi szkoda Messiego, marnuję się tam teraz, drużyna jest wyraźnie
  • Odpowiedz