Wpis z mikrobloga

no podziwiam ze sie nie boisz tak #!$%@? miedzy samochodami majac swiadomosc ze 1 nieoczekiwany ruch jednego z nich moze skonczyc sie tragicznie
@skenay: @zebatykocur: wyluzujcie sie Panowie. To video jest przyspieszone. Korki sa takie, ze te auta praktycznie stoja. Nie uwazam sie za kogos nierozsadnego. Na klipie widac, ze wciaz wyprzedzaja mnie inni motocyklisci. Poza tym kultura jazdy calkiem inna. Kierowcy uzywaja lusterek i zawsze pomiedzy 2 i 3 pasem robi sie miejsce gdzie jada sobie motory.
@miguelsanchez666:

Jak się ma mało lat to też jest o wiele taniej niż samochód, czy podobnie jak z samochodami, że do 25 roku nadal trzeba bulić? I jak ze spalaniem? Dobra alternatywa dla samochodu? I co podczas deszczu? Deszczak?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jak to wyglada od strony wieku bo ja sie od dawna lapie na starego( ͡° ͜ʖ ͡°) Tygodniowo srednio robie 150 mil i kosztuje mnie to okolo £12. Kurtka, spodnie, dobre rekawice to koszt okolo £300 i deszcz i zimno nie robia zadnego wrazenia.
@mtroyan: Zimy tutaj jako takiej nie ma. Po prostu czesciej mokro i zimniej. Prawko okolo £600 podzielone na etapy. Od 2 do 5 dni w zaleznosci od doswiadczenia. U mnie to troche z musu bylo bo wyprowadzilem sie za Londyn i nie usmiechalo mi sie placic £65/tydzien i tracic czas w pociagach. Wymyslilem sobie Piaggo MP3 bo na nim moge jezdzic na prawo jazdy samochodowe i nie ma ograniczenia pojemnosci. Moglbym
@mtroyan: Moto relatywnie drogo bo £4.5k. Z planem, ze sprzedam bez wiekszej straty po zrobieniu prawka. Niestety to jedyna mozliwosc jezdzenia czyms wiekszym niz 125cc bez prawka na motor. Najzabawniejsze, ze moge legalnie jezdzic bez kasku bo zarejestrowany jako trike