Wpis z mikrobloga

Mirki, w życiu nie spodziewałem się, że spotkają mnie takie wzruszające chwile przed świętami.


I tu dochodzimy do najważniejszej części mojej #coolstory. Na początku, mama nie mogła uwierzyć kurierowi, że ta przesyłka jest dla niej. Długo z nim walczyła, co rusz szła po kolejne okulary, żeby sprawdzić czy to co widzi to prawda. W końcu przyjęła przesyłkę, rozpakowała i podłączyła (z pomocą szwagra). Dziś jak przyjechałem do domu na święta, przywitała mnie wzruszona ze łzami, mówiąc wszystkim dookoła, jaki jej syn jest dobry i że to prezent nie tylko dla niej ale dla wszystkich domowników, i że od teraz może oglądać swoje ulubione tvp rzeszów tak wyraźnie!


Tak więc, polecam Wam Mirki czasem poświęcić swoje marzenia o odjechanej konsoli, dla chwili szczęścia rodzicielki, która całe życie poświęciła na twoje wychowanie.


PS. temat egiptów jeszcze nie umarł.


#swieta #oswiadczenie #truestory

  • 61
@JacekBalcerzak: Serio? Odnoszę wrażenie, że dla niektórych najważniejszą wartością w życiu jest wielkość przekątnej ich telewizora. Twoja dobroć polega na tym, że kupiłeś mamie telewizor? Zakładam, że jesteś w porządku ale równie dobrze mógłbyś być ostatnim #!$%@?, #!$%@?ć żone i dzieci ale i tak jesteś taki dobry i wspaniały bo kupiłeś matce nowy telewizor. Do czego doszło, że jedyną wartością jaką ludzie oceniają innych ludzi są jakieś totalne pierdoły i dobra
@Bociek01: oj tam oj tam,, wg mnie telewizor niszczy relacje między ludzkie i wykrzywia ludziom obraz świata, a @tomashj2 ma trochę racji. Jednak widać tutaj pewne zaskoczenie gestem syna, co musiało wynikać z miłości do niego. Moja stara to by od razu brała przesyłkę, nawet jak by nie była do niej, a potem zadzwoniła do mnie z pretensjami, że jak jej przyslalem telewizor to mam teraz go przyjechać podłączyć...
@tomashj2: A wiesz, że to samo można napisać zupełnie inaczej?

"Syn, zarabiający 2000 zł na miesiąc, odkładał każdego miesiąca 50 zł, aby kupić sobie wymarzoną konsolę. Jednak gdy jego matka przechodziła na emeryturę, zaczął zastanawiać się, jaki prezent może jej ofiarować. Przypomniał sobie, że matka całe życie oglądała telewizję na starym, małym telewizorze, postanowił więc kupić jej nowy telewizor. Cena tego telewizora była za wysoka, ale synowi udało się trafić na
@tomashj2:

Ziomeczek kupił mamie telewizor co było dla niej zajebistym prezentem bo jako emerytka nie musi siedzieć w domu wiecznie przy garach tylko jakoś sie odmuli a Ty #!$%@? o biciu żony i dziecka xD wtf w ogóle, papke w bani to ty masz i to niezłą. To Jej sprawa czy bedzie oglądała i co bedzie ogladała, na crtku też mogła oglądać takie rzeczy. Ja #!$%@?, dno umysłowe
@tomashj2: zapomniales napisac, ze Ty w ogole telewizora nie posiadasz bo gardzisz tv i nie oglądasz od kiedy skończyłeś 2,5 roku.

Koles, ogarnij się. Ty lubisz posiedzieć na wykopie, inni ogladaja TV. A Ty #!$%@? glupoty o wpychaniu w siebie medialnej papki, wtf. Idz do opery, bo za dlugo juz przebywales z prostakami.

A prezenty maja to do siebie ze czesto sa materialne. Nie wiem co w tym dziwnego.
@mojwa: Jednak nie da mu się odmówić odrobiny racji - te materialne robi się najłatwiej. Schody zaczynają się, kiedy trzeba komuś realnie poświęcić swój czas i uwagę. Kupić można wszystko i to zazwyczaj w różnych cenach. Też trochę historyjkę przykryły mi cale, bo #!$%@?ąc od wpisu już od paru lat zastanawiam się, czemu akurat przed świętami widzę masę ludzi z pudłami TV. Bo od kiedy to w święta liczy się telewizor?
20 zdań o zakupie telewizora, jakby to było coś niezwykłego niczym jedyny zakup dany rodzicom.. paranoja

Strach pomyśleć co by się działo jakby im poszedł po pieczywo do sklepu
@esku: @badzio343: @Lysy88: @mojwa: @Howkin: @Bociek01: Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie chodzi mi o to, że zrobił dobry uczynek i nie zbawił świata tylko o to, co stanowi wartość człowieka. W tych czasach są to wartości przede wszystkim materialne(no i czasem to czy ktoś rucha koleżanki czy kolegów czy wali konia):

hurrr durr kupie córce najnowszego iphona będę zajebistym ojcem


A #!$%@?ć fakt, że tacy
@tomashj2: Można uprawiać seks i można się rżnąć. Kwestia podejścia. Dla każdego inaczej to wygląda. Chciał dobrze i zrobił dobrze. Chciał dać radość i zrobił to. To, że za sprawą rzeczy materialnej nie ma żadnego znaczenia dla niego i jego matki. Ma znaczenie jednak dla innych, którzy nie są im nawet znani... Ważne, że udało się kogoś uszczęśliwić. Taki prezent nie zepsuje matki ani rodzinnych relacji.

Podziwiam chłopaka bo wg Ciebie
@tomashj2:

Skoro jej to sprawiło przyjemność to o co cię boli dupa? Co, lepiej by było jakby jej wiersz napisał? Ale nie, sorry, przecież kartka też jest materialna. Może najlepiej niech się o nią pomodli. Skoro ludziom sprawia przyjemność prezent materialny to czemu tego nie robić? Wymiana starego telewizora crt na nowy bo emerytka nie ma juz za dobrego wzroku nie jest rozpieszczaniem poprzez dawanie córce nowego iPhone'a.

Puknij się w
@Howkin: Dalej nie rozumiesz tego co pisze, takze pozwolisz ze sie powtórze. Nie boli mnie dupa bo ktoś komuś zrobił prezent tylko, ze dla niektorych ludzi, zeby być dobrym człowiekiem wystarczy sypnąć czasem hajsem. Dla mnie to zupełnie nie świadczy o tym czy ktoś jest dobry czy nie. Ot, takie #!$%@? czasy mamy.