Wpis z mikrobloga

@klik34: w sumie całkiem możliwe - niezły z niego cwaniak. Pewnie znów planuje jakiś skok na puszkę z robakami. Ostatnio już mnie oszukał: podaję mu robala z ręki, on się cieszy i w ogóle... a tu nagle odwrócił się i pobiegł w drugą stronę. Po ok. 30 sekundach wybiegł z drugiej strony (pobiegł z pokoju do korytarza, potem do kuchni i wrócił do pokoju drugim wejściem) i rzucił się na
  • Odpowiedz
@rss: Ile czasu zajęło Ci oswojenie go? Wchodzi Ci sam na rękę? Lubi jak go trzymasz na plecach?

Mój to taki dzikus jest, że to się w głowie nie mieści ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rss: no właśnie on cały czas taki jest. Trafiłem na taki charakter ;p czasem sam chce się pobawić a czasem nawet gryzie skubaniec :P no nic, bywa;) pozdrów Henia :D
  • Odpowiedz
@Dymanta: Heńkowi też się zdarza ugryźć i zauważyłem, że niemal zawsze ma to związek ze słonym smakiem. Jeśli np. grzebałeś w pojemniku z robakami lub po prostu spociły Ci się dłonie, sól może sugerować jeżowi przekąskę. Zbadaj tą teorię, a nuż o to chodzi. :D
  • Odpowiedz
@Dymanta: @rss: Mój Jacek nienawidzi na przykład światła. Jak je wyłączę to jest szarża po całym pokoju poza tym nienawidzi nikogo poza mną, mnie w sumie toleruje bo go karmie i wyciągam na bieganie. :D Ale i tak go kocham bo czasem sam do mnie przyłazi i szkrobie po stopie żeby go wziąć na kolana
  • Odpowiedz
@Nerax123 @rss

Wasze jeże też tak uwielbiają rolki po papierze? xD

Demon je nawet magazynuje u siebie w domku :D

A takie większe rolki (po folli bombelkowej) do łażenia w nich to bajka dla niego. Najlepiej jak się nie mieści i próbuje wciskać - ulubione zajęcie XD
  • Odpowiedz
@rss: Nie jest mu zimno jeż spokojnie sobie radzi :D Mam podobną i widzę że nie narzeka ale niestety muszę kupić nowe kółeczko dla tego na razie puszczam go zastępczo po pokoju żeby biegał jak najdłużej i nie siedział w klatce.
  • Odpowiedz