Wpis z mikrobloga

@polik95: no nie bardzo, święta są tradycją i to niezależnie od bólu pleców radykalnie chrześcijańskiej części społeczeństwa.

Już nie mówiąc nic o prezentach, których to tradycja dawania istniała na długo przed św Mikołajem.

I wkleja to gościu z avatarem z czapką Mikołaja z kokakoli. propsuje
  • Odpowiedz
@Stach93: @fstab: Co wy pierdlolicie? Jestem katolikiem i się masturbuję ale jak to się ma do obchodzenia obyczajów/ rytuałów/ tradycji/ świąt z innej religii? Z religii do której się nie należy? To może ja sobie zrobię jakieś islamskie święta albo żydowskie? Ateista który uczestniczy w obchodach Bożego Narodzenia to idiota, tępak albo gimboateista.
  • Odpowiedz
@miczel: Jestem katolikiem i się masturbuję

NO PIĘKNIE! WIĘC GRZESZYSZ! Spowiadasz się z tego co tydzień?

Jeśli nie to co to za katolik co grzeszy i się nie spowiada? ŁO MY GY!
  • Odpowiedz
@polik95: no tak, bo brak wiary w Boga oznacza, że nie można spędzić świąt z rodziną, dla której one są ważne. nie można też kupić im prezentu, by sprawić im po prostu przyjemność, bo każdy kupuje je dla Jezuska. logiczne.
  • Odpowiedz
@polik95: To co tu jest napisane jest głupie. Można praktykować wszystkie z opisanych powyżej czynności uznając je po prostu za jedną z polskich tradycji i nie patrzeć na ich religijne tło. Co w tym trudnego?
  • Odpowiedz
@SScherzo: kolejna gimboateistka. Nawet mi was nie żal. Tak bardzo zagubieni w swoim światopoglądzie. Tak bardzo osamotnieni. Tak bardzo zagmatwani we własnym rozumowaniu. W sprzeczności ze światem i samym sobą.
  • Odpowiedz
@miczel: Nie wiem czy wiesz, ale święta, te które obchodzimy, nie maja praktycznie nic wspólnego z religia chrześcijańską. Nic się nie zgadza. Jest to bardziej święto przyjęte jako kultura chrześcijańska.

I jako ateista obchodze :D

Na świeta nikt się opłatkiem nie łamie (cała rodzina ateistyczna) - to samo u
  • Odpowiedz