Wpis z mikrobloga

Kto jeszcze nie był na Wolnym Strzelcu, niech gna do kina.

Niesamowita kreacja Jake'a Gyllenhaala.

Zawsze kojarzył mi się z jakimś bezpłciowym lalusiem bez charyzmy, sama nie wiem dlaczego.

A w tym filmie zaszokował mnie po prostu, świetnie zagrał.

Nawet nie tyle co zagrał, on był tą postacią.

Pasowałby mi do roli Jokera, miał po prostu autentyczny obłęd w oczach, creep level: over 9000.

Aż czułam się nieswojo, zwłaszcza że na sali byłam tylko ja i jakiś dziwny pan :>

Polecam mocno!

#nightcrawler #wolnystrzelec #kino #filmy #film #oswiadczenie
blackorchid - Kto jeszcze nie był na Wolnym Strzelcu, niech gna do kina.

Niesamowita...

źródło: comment_ALyTn35WKzg3E0YcuzaJNhfFd0lWakf0.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mogę namówić chłopaka do obejrzenia, ale jeśli nadal będzie mi marudził, to nie wytrzymię i sama rzucę się na ten film. Masz coś godnego polecenia w tym klimacie na dzisiejszy wieczór, @blackorchid ? Drive i American Psycho widziałam.
  • Odpowiedz
Nie mogę namówić chłopaka do obejrzenia, ale jeśli nadal będzie mi marudził, to nie wytrzymię i sama rzucę się na ten film. Masz coś godnego polecenia w tym klimacie na dzisiejszy wieczór, @blackorchid ? Drive i American Psycho widziałam.


@Fidrygalka:

Nie do końca umiem klasyfikowac filmy, więc nie wiem, czy dobrze
  • Odpowiedz
@Fidrygalka: Może ja ci coś polecę z swojej stajni.

Film Bracia w której też gra Jake, ale tu nie jest on gwiazdą tylko jego filmowy brat który doznał, poważnego uszkodzenia na tle psychicznym. Tematyka wojny Irak itp.

Film To nie jest kraj dla starych ludzi Moja perełka, Javier Bardem w roli psychopaty i życie które dotyka każdego a konkretnie los czy możemy go zmienić to co nieuniknione? to co nadchodzi?
  • Odpowiedz
Film To nie jest kraj dla starych ludzi Moja perełka, Javier Bardem w roli psychopaty i życie które dotyka każdego a konkretnie los czy możemy go zmienić to co nieuniknione? to co nadchodzi?


@AntonChigurh:

O Ty! Ubiegłeś mnie! Właśnie też chciałam o tym filmie napisać! Prawdziwa perła.

Obijał mi się o uszy wiele razy, a dopiero dość niedawno go obejrzałam.
  • Odpowiedz
@Fidrygalka: Film Fighter tu już bardziej polecam, bo film podobny klimatem, kapitalna rola Bale który otrzymał Oscara, myślę że film głownie warto obejrzeć by zobaczyć Bale który jest Tytanem aktorstwa.

Film Bronson tutaj spotykamy się z socjopatom a dokładniej jest nim słyny Bronson karierowicz z więzienia! A któż go gra? Tom Hardy ale czy on tylko gra ? cudowny film.
  • Odpowiedz
@AntonChigurh: oba widziałam. Co do tego pierwszego - Tobey Maguire świetnie odegrał scenę "w kuchni i przed domem". Aż przyklasnęłam z uznaniem.

Edit: Bale'a uwielbiam. Staram się oglądać większość filmów z jego udziałem, Fighter nie umknął mojej uwadze. Teraz czekam z niecierpliwością na Exodus: Bogowie i królowie. A Bronson brzmi intrygująco.
  • Odpowiedz