Wpis z mikrobloga

Dość nietypowo, bo to nie ja chwalę się #wykopaczka, a @Maryjanna - która usunęła jakiś czas temu konto.

http://i.imgur.com/VZAxWi8.jpg

Relacja #wykopoczta od @Maryjanna. Uwaga są też #koty w świątecznym wydaniu! (pozdrawiam @pieczarrra @Mysterii @PyraPrzeznaczenia )

Szare, pastelowe niebo otuliło ramy mych okien, góralskie skarpety na dobre zawitały w mej codziennej garderobie, jednym słowem - Grudzień, ah. Wykopoczto, gdzie jesteś? Czyżby ktoś o mnie zapomniał? Kilkanaście minut później listonosz zawitał do mych drzwi z wielką paczką. #wykopoczta #wygryw #chwalesie

Otworzywszy pudło serce me zmiękło niczym liście od padającego śniegu. To on, @Mrboo, wysłał do mnie najlepszą możliwą paczkę!

W środku: dwie herbaty sypane

(Własnie miałam sobie uzupełnic zapas herbat) i jakby tego było mało, coś jeszcze dla mirków z #wykopteaclub - kubek na herbatę z sitkiem. taka niespodzianka od Mirka :)) serce roście patrząc na tę paczkę. Oh, misternie zapakowana zawartość, mirki, czułam się jak małe dziecko widząc i zdejmując piękne ozdoby.

Sięgnęłam najpierw po ciasteczka owsiane (ostatecznie to były razowe, a nie owsiane o których pisałem w liście - mój dopisek), polecam jego #gzw

Do tego jeszcze pierniki handmade, michauki i jego krewny :p

DRAMAT (nie, kryminał jednak!) przeczytam, ah, bym mogła barwnie pisać, paczka 10/10. Omnom. Dziękuje @Mrboo i pozdrawiam was i zapraszam do usunięcia konta zielone mirki i mirkówny :lenny:

[*] @Maryjanna
Mrboo - Dość nietypowo, bo to nie ja chwalę się #wykopaczka, a @Maryjanna - która usu...

źródło: comment_QpXcg57JHn0gkK2i7daYraqm9qhxPc7H.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@jak_to_mozliwe: Przyznam nie wiem. Miała pewnie jakiś powód swój. Też zaskoczyło mnie to, bo potem musiałem decydować czy zostawiam ją czy przydzielony mi będzie ktoś nowy, ale ostatecznie zostawiłem i jej wysłałem paczkę ;-)
  • Odpowiedz