Wpis z mikrobloga

dobra mirki nie ma się co #!$%@?ć, już mi się znudziło w gorących - dawajcie na główną!

@KurtMeyer: w sumie to jeszcze tam nie zaglądałem, masakra, aż mi się seksów odechciało
  • Odpowiedz
@HhhOooO: jak dla mnie, to układ jest chory. Powinieneś przynajmniej widzieć jej walkę - że chce, ale się powstrzymuje, bo zasady. Ale jeśli brak seksu kompletnie jej nie przeszkadza, to raczej nie będzie dobrze nawet po ślubie. Seks będzie, ale celowy. Aby coś uzyskać, albo aby cię ukarać (brakiem).

Poza tym, naprawdę może się po ślubie okazać, że jesteście niedopasowani.

Trzeci wariant, jak Ci ktoś napisał - nie chce seksu
  • Odpowiedz
@HhhOooO: ok. To bez trzeciego wariantu.

Zresztą, nie będę się kłócił. ale wołaj, jak coś się zmieni. Chciałbym usłyszeć, że się pomyliłem. Serio. Dobrze ci życzę.
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: no widzisz psychika ludzka, a kobiet to już w ogóle jest bardzo skomplikowana, ona niby wierzy, ale z kościołem jej nie po drodze. Była wychowyana w katolickiej rodzinie wieć katolickie programowanie w jej podświadomości ma się dobrze. Być może użyłem złego tagu, bo nie jest to całkowity ateizm i stąd to nieporozumienie
  • Odpowiedz
  • 2
@HhhOooO: jesli jej pokazales swoj zalosny wywod na wykopie to jestes przegryw straszny i niedorosles do ruchania, glowna tego nie zmieni. A jesli masz jajca to albo ją ruchnij z zaskoczenia, a zobaczysz ze z cnotki wyjdzie nimfomanka, z kazdą tak jest... albo ją zostaw, a jak wroci na kolanach gotowa na wszystko to znaczy ze cos jeszcze z tego bedzie.
  • Odpowiedz
@HhhOooO: A nie możesz po prostu zapytać jej kiedy wychodzi za mąż? :-P Wrócisz jak będzie miała faceta, skoro lubi takie fanaberie ;-)

-----------------------

OMG przeczytałem dalsze komentarze i Ty to piszesz na serio?! Człowieku zostaw ją jeszcze
  • Odpowiedz